30 Nisan 2013 #1771361

Sesu Ağda Bandından Sonuç Alınamadı!

Eşim sürekli Sir ağda bandı kulvarında memnun olduğu başka bir markanın ürünlerini kullanıyordu. Anca Sesu sir ağda bandına bir şans vermek istedi. Kendisinini ricası üzerinde aldığı ürünün kötülüğünü aktarmak isterim.


Seri no; 0862/0205011 ürünün kullanım talimatına uygun hazırlanmasında iki elle birbirinden ayırmaya çalışırken yırtıldığı, düzgün ayrılmadığı, uygulama esnasında tüy alma kapasitesinin
ortalama 5-10 arası olduğunu, yumuşamadığı 12 x 2 sirli ağda bantlarının tamamının aynı hata ile sonuç verdiğini, toplamda istenilen sonuca yaklaşamadığını sonuç olarak görmüş olduk.


Sesu markası ile ilk yakınlaşma denemesinin sonucunda kesinlikle ikince bir kez kullanmayı düşünmediğini belirtti.

Merve 775 Okunma

Cevaplar

  • Merve24 Mayıs 2013

    iyi günler. şikayetim üzerine beni aramıştınız ancak ben memleketime gittiğim için ürünü gelip alamamıştınız. telefondaki bayan İstanbula gelince tekrar yazın biz size tekrar ulaşırız demişti. umarım ürünü almaya gelirsiniz.

  • Sesu Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Tüketicilerimiz, Her zaman, “müşteri memnuniyetini” öncelikli değerleri arasında tutan çalışma anlayışına sahip bir marka olarak; siz değerli tüketicilerimizin öneri ve şikayetleri bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Şikayetiniz ile ilgili olarak arandınız ve sizin de onayınız ile birlikte şikayete sebebiyet veren ürün tarafınızdan teslim alınacak ve laboratuvarlarımızda gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgisi verilecektir. Yaşadığınız sorunu daha iyi anlayabilmek ve size en doğru şekilde cevaplayabilmek için istediğiniz zaman bize 0800 21102 41 numaralı Ücretsiz Sesu Tüketici Hattımızdan ya da [email protected] adresinden ulaşmanızı rica ediyoruz. Saygılarımızla Kopaş Kozmetik

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön