04 Kasım 2015

Sespa Yayıncılık Hayatımda Kitap Okumadım!

Sespa Yayıncılık bir ürün aldığımı düşünerek adresime değil direkt muhtara tebligat yapmış! Ve yine haberim olmadan aracıma haciz koymuş. Dosyasına baktırdım ne bir fatura ne de bir evrak var. Haciz koyan avukatın telefonları hiçbir zaman açılmıyor. Benim adıma gönderilen ürünün kime ve nasıl teslim edildiğinin belgesini, kargo ve benzeri makbuzunu elime geçirsem Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Sespa Yayıncılığın [email protected] adresime veya icra dosyasına gerekli belgeleri göndermesini rica ediyorum. Ben hayatımda hiç kitap okumadım. Nedir bu?

Erdinc 710 Okunma

Cevaplar

  • Erdinc 01 Aralık 2015

    Tüm şikayetleri değerlendirmeye almak açısından dosyaların birleştirilmesi ve savcılık aracılığı ile soruşturma yürütülmesi amacıyla mağdurların özellikle öğrencilerin bana ulaşmasını rica ediyorum. Avukatlık ücretleriniz ve vekalet ücretleriniz tarafımdan karşılanacaktır. Not: incelemenin sağlıklı yürütülebilmesi için satış iptal işlemi talepleriniz için hangi telefondan aradığınızı, hangi telefonu aradığınızı hangi ay içinde aradığınız hususunda mutlak bilgiye sahip olmalısınız. Mail ile ulaşınız: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön