22 Ağustos 2013

Servis Merkezi Buzdolabım Hala Tamir Edilemedi!

İki aydır buzdolabımızı Servis Merkezi'ne tamir ettirmek için uğraş veriyoruz. 20. 08. 2013 tarihinde yine servis büyük uğraş sonucu geldi. Buzdolabının motorunu fanını değişmişlerdi, ama gürültülü çalışma bir türlü bitmemişti. Gelen yine aynı elemandı . Pervane bir yere sürtüyor önemli değil gürültülü çalışması normal dedi. İlk defa böyle şey duydum . İki aydır motor hiç otomatiğe geçmiyor hep gürültü yapıyor.


Ayrıca buzdolabımız su akıtmaya başladı. Lastikten hava alıyordur dediler , sıcak su döktüler ama hala buzdolabı su akıtıyor . Dolap su doldu resmen. Verdiğim 550 TL' yi geri istiyorum. Taktıkları motoru fanı söksünler ,bana paramı versinler. İki aydır bir dolap tamir edilemez mi yahu. Dolap düzelmek yerine daha çok bozuldu.

Zafer 207 Okunma

Cevaplar

  • Zafer31 Ağustos 2013

    firma başka eleman gönderdi daha önceki eleman yanlış bağlantı yapmış hata ondan dediler,ancak buzdolabından gelen su için bir başka parçanın değişmesini önerdi,oysa dolap 2 ay boyunca durmadan çalıştığı için diğer parçanın bozulduğunu bilmelerine rağmen söylemediler.yani 550 tl motora diğer parçaya 200 tl vererek buzdolabını 750 tl ye mal olacak,oysa aynı nitelikte bir dolap 950 tl ye satılıyor.bu servisin hiç bir yere bağlı olmadan çalıştığı ve reklamlarının aldatmaca olduğu yönünde bilgilere eriştim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön