Servisin ve Samsung Çağrı Merkezinin İş Güzarlığı!

Emre S. |

1.5 ay öncesi aldığım klimamı birkaç kez uyarı yaptığım halde vakum yapmadan kurdular ve dışarıdaki ünitenin borularını izole etmeden elektrik bağlantısını yapmadan yangından mal kaçırırcasına montaj edip gittiler buna montaj denirse olay sadece bununla da bitmiyor. Samsung çağrı merkezini aradım şikayette bulundum benim servisle görüşmem gerektiğini söylediler. Servisi aradım oda montaj elemanına yolladı. Montaj elemanı da abi biz vakum yaptık vakumsuz olur mu dedi? Vakum motorunun nerede deyince hiçbir şey söyleyemedi. 1.5 ay önce şikayet ettim ne arayan, ne soran var. Samsun ürünleri evime giremez. Samsung gözümde sıfır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Personel Kurulum-Montaj Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre S.
  09 Aralık
  17:40

  Samsung urunleri benim evime zor girer Ürünün iadesini yada birebir değişimini istiyorum

 • Emre S.
  09 Aralık
  17:38

  Bu ürünün iadesini yada birebir degisim istiyorum bu şekilde kullanmak istemiyorum

 • Emre S.
  09 Aralık
  17:33

  Bugün hem çağrı merkezi ile hem de servis ile görüştüm cagri merkezi vakum yapılmalı dedi sonra servis aradı vakum yapılmıştır gözünüzden kaçmıştır dedi yapılmadığını söyledim olabilir ozaman süpürme denilen işlem yapılmıştır dedi nedir bu süpürme uygunmu acaba daha sonra bana montaja gelen arkadaşı isten çıkardıklarını ilk vukaati olmadığını soyledi değişik bir durum hayırlısı olsun bakalım klimaniz bu şekilde iyiyse ellememizi orijinal gazıyla durmasını tavsiye ettiler eğer yazın bir sıkıntı çıkarsa tekrar arayacagiz ama Samsung dan sogudum

 • 09 Aralık
  16:00

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Aralık
  15:53

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr