Servise Verdiğim Samsung Cihazım Hakkında Bilgi Alamıyorum!

Muhittin A. |

25. 09. 2013 tarihinde Sivas'ta bulunan Mobil Samsung servisine ekranda son girilen yerlerin menü izleri ve kararmalar şikayetiyle bırakmış olduğum Samsung Note2 cep telefonum hakkında bilgi almak için servisi defalarca aramama rağmen, iletişim kuramamaktayım. Bu konuda Samsung'un 4447711 nolu destek hattını da aradığımda onlarda cihazım hakkında hiçbir bilgiye ulaşamadıklarını söylemektedirler. En kısa zamanda cihazım hakkında bilgi alınarak tarafıma bilgi verilmesi ve cihazımın değişiminin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Ekran Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  16:06

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Ekim
  22:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi