05 Kasım 2013

Sertex Kumaş Kaplamalı Koltukta Leke Oluştu!

2010 yılında leke tutmama özelliği olduğu için Sertex kumaşla kaplı bir koltuk takımı aldık. İstediğimiz kumaşı seçebilirdik fakat biz Sertex'i tercih ettik. Kumaşın rengi krem ve biz sürekli kullandığımız için örtü ile kullanıyorum. Sadece bir misafirim geldiğinde açıyorum. Leke olduğunda silmek içinde internetten Sertex'in sayfasından özel leke çıkarıcı spreyini aldım.

Onunla silmeme rağmen kumaşta renk değişimleri oldu. Birde kumaşın hafif katlı kalan yerleri yastık kısımlarında deformeler oldu. Firmaya bildirdik bize bir bilir kişinin geleceğini inceleme yapacağını söylediler fakat ne gelen var nede arayan. Buradan da sonuç alamazsam tüketici haklarına başvuracağım.

Pınar 4.169 Okunma

Cevaplar

  • Sertex Temsilcisi20 Ağustos 2014

    müşteriyle görüşmemiz sonrasında bir kaç kez daha aranmış fakat şikayet henüz taraflarınca açtırılmamıştır. Şikayet açıldığında incelenecek ve sonuçlandırılacaktır.

  • Sertex Temsilcisi05 Kasım 2013

    Müşteri ile iletişime geçilmiş ve şikayet çözümlenmesi adına bilgilendirilmiştir. Şikayet açtırılması talep edilip değerlendirilme sürecine girmiştir aynı zamanda Franchise ile görüşülüp numune alımı yapılması istenmiştir. En kısa zamanda şikayet sonuçlandırılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön