10 Mart 2016

Sertex Kumaş Kısa Sürede Döküldü.

2014 Ocak ayı başlarında aldığımız ve koltuklarımızı kapladığımız Sertex kumaşımız 6ay geçmeden toz gibi dökülmeye başladı. Başta önemsemedim ama daha sonra dökülme hızlandı. Halıların üstü siyah çay tozu dökülmüş gibi bir hâl aldı. 5 sene garantili diyerek aldığımız kumaşın bayisi bizi Sertex'se yönlendirdi. Sertex garanti süresi bitmiş diyerek bizimle hiç ilgilenmedi. Kaldı ki aradan 2 yıl bile geçmeden kumaşın üstündeki materyalden eser kalmadı. Şimdi gelene gidene Sertex'in bize yaptığını anlatıyorum ve onlara da asla ve asla tavsiye etmiyorum!

Turhan 2.117 Okunma

Cevaplar

  • Sertex Temsilcisi28 Mayıs 2016

    Şikayetin araştırılması yapılmış olup müşteriyle görüşülmüştür. Tarafımıza web sitemiz üzerinden şikayet girişi yapması bilgilendirmesi iletilmiştir. Şikayet girişi sağlandıktan sonra şikayet değerlendirmeye alınarak kapatılacağı bilgisi müşteriye iletilmiştir.

  • Sertex Temsilcisi30 Mart 2016

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve şikayet çözümü ile ilgili bilgilendirilmiştir. Ürünle alakalı bilgiler müşterimizden alınmış ve şikayetin franchise tarafından açılması sağlanacaktır. Flokser Müşteri İlişkileri Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön