Sertex Kumaş Kaplamalı Koltukta Leke Oluştu!

Pınar Kuş A. |

2010 yılında leke tutmama özelliği olduğu için Sertex kumaşla kaplı bir koltuk takımı aldık. İstediğimiz kumaşı seçebilirdik fakat biz Sertex'i tercih ettik. Kumaşın rengi krem ve biz sürekli kullandığımız için örtü ile kullanıyorum. Sadece bir misafirim geldiğinde açıyorum. Leke olduğunda silmek içinde internetten Sertex'in sayfasından özel leke çıkarıcı spreyini aldım.

Onunla silmeme rağmen kumaşta renk değişimleri oldu. Birde kumaşın hafif katlı kalan yerleri yastık kısımlarında deformeler oldu. Firmaya bildirdik bize bir bilir kişinin geleceğini inceleme yapacağını söylediler fakat ne gelen var nede arayan. Buradan da sonuç alamazsam tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Bayi Personel Kalite - Deformasyon Ürün Konforu - Kullanışlılığı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 20 Ağustos
    16:56

    müşteriyle görüşmemiz sonrasında bir kaç kez daha aranmış fakat şikayet henüz taraflarınca açtırılmamıştır. Şikayet açıldığında incelenecek ve sonuçlandırılacaktır.

  • 05 Kasım
    15:49

    Müşteri ile iletişime geçilmiş ve şikayet çözümlenmesi adına bilgilendirilmiştir. Şikayet açtırılması talep edilip değerlendirilme sürecine girmiştir aynı zamanda Franchise ile görüşülüp numune alımı yapılması istenmiştir. En kısa zamanda şikayet sonuçlandırılacaktır.