Seralhali.com.tr İade Kabul Etmiyor!

Nevzat T. |

Seralhali.com' dan satın alıp 22. 08. 2013 tarihinde kargo ile teslim aldığım yastığı 28. 08. 2013 tarihinde iade etmek istediğimde 7 gün içinde elimizde olacak şekilde gönderilmesi gerekirdi. Süreyi geçirdiğiniz için iade alamıyoruz cevabıyla karşılaştım ki tüketiciyi koruma yayasında 7 günlük cayma süresi olduğunu sürenin geçmediğini söylediğim halde firma 7 gün içinde elimde olması gerekiyor bahanesiyle iadeyi kabul etmedi. Yaptıklarının yasal olmadığını söylediğimde uygulamalarının bu şekilde olduğunu, yasal yollara başvuracağım dediğimde de ,canım nasıl isterse davranabileceğimi söylediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  11:22

  Sayın Nevzat T.

  Alışveriş yapıpta sizin gibi aynı sorunları yaşayan kaç tane şikayetimiz var bakar mısınız? Sizin şikayetiniz çağrı merkezindeki personlimizin hatasıdır onun adına özür dileriz. Bahsettiğiniz konuda oldukça hassasız.

  Saygılarımızla
  Seral Halı Müşteri Hizmetleri

 • Nevzat T.
  31 Ekim
  12:32

  BU FİRMADAN ASLA ALIŞVERİŞ YAPMAM YAPMAYI DÜŞÜNENLERİN DE İYİCE ARAŞTIRMALARINI ÖNERİRİM. / FİRMA YETKİLİSİ BİZE BÖYLE BİR TALEP GELMEDİ DERKEN DOĞRU SÖYLEMİYOR .TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE GİTMEYİŞİMİN SEBEBİ RAKAMIN KÜÇÜK OLMASIDIR.

 • 30 Ekim
  18:27

  Merhaba Nevzat T.

  Normalde belirttiğiniz gibi iade süreci 7 gündür ve yasal olarak da böyle geçer. Bize iddia ettiğiniz gibi bir talep gelmedi ve biz bunu kabul etmemiş olsak bile tüketici haklarından bizim tarafımıza iletilen bir şikayet olmadı.

  Saygılarımızla

  Seral Halı Müşteri Hizmetleri

 • Nevzat T.
  02 Eylül
  19:01

  Şikayetle ilgili olarak firmadan herhangi bir dönüş olmadı