25 Ekim 2016

Sephora Kaybolan Rimel!

30 Eylül 2016 tarihinde Astoria mağazanızdan yaptığım alışverişte mevcutta kullandığım YSL marka rimelimin aynı renk ve kodundan almak için yanımda götürdüğüm rimelimin mağazada kaldığını sonradan fark ettim. Başka bir deyişle satış görevlisi örnek olarak aldığı rimeli geri vermedi ve o da daha kullanılabilir durumda olan üründü. 1 hafta sonra mağazaya bu durumu iletmeme rağmen halen herhangi bir bildirim alamamış durumdayım.

Nil 1.997 Okunma

Cevaplar

  • Nil22 Aralık 2016

    Ne yazık ki geçen 3 ayın sonunda hala bir şey yapılmadığı gibi merkezinizden ne arayan var ne de soran. Mağaza yetkilisine uğradığımda sürekli aynı cevabı alıyorum. "Ürününüzü sipariş ettim genel merkezden gönderimi yapılmıyor" şeklinde!

  • Sephora Temsilcisi21 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz, Tüm samimiyetimizle belirtmek isteriz ki, yaşadığınız deneyimlerle ilgili talepleri ve beklentilerinizi detaylarıyla inceleyerek sizlerin memnuniyetini artırmak için gerekeni yapacağız. Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 08506227747 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Sephora İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön