Sephora Kalıcı Olmayan Ruj

Çağla Çağla1 ay önce

Sephora bulaşma yapmaz, kalıcıdır dediği ruj her yere bulaşıyor ve ömrü 1 saat hayal kırıklığına uğradım. Denemek için avuç içimi öptüm ve tüm ruj aynen bulaştı. Bir şans daha vermek için gece sürüp uyudum sanki yastığa ruj sürmüşüm gibi oldu. Kalıcılık ve bulaşma yapmaz vaat li rujlarda bu tip sorunların olmaması gerekir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Çağla 1 ay önce

Sephora müşteri hizmetleri şikayetime istinaden beni aradı. Ben de çözüm bulacaklarını düşündüm. Ayiplu rujları için normalde böyle bir prosedür yok ama biz alalım seklinde bir tavır takınıp şikayetimi geri cekememi istediler. Söz verdikleri sitesinde vaat edilen deneme ürününü gönderecek misiniz dediğimde yok hayır biz gondermuyoruz dediler diğer insanlara gönderirken sorun yok tarafıma yapılmış özel durum olduğunu düşünüyorum. Gelen far paletinin farları ciddi ablamda tozutma yaptı. Verdiğim paraya mi yanayım, kas maskarasinin aşırı küçük olmasına mi yanayım, karşılaştığım bu muameleye mi yanayım bilemedim. Sephora pişmanlıktır. Önermiyorum.

profile-icon Çağla 1 ay önce

Beni aramışsınız ancak görmedim.

Sephora Logo Sephora 1 ay önce

Değerli Müşterimiz Merhaba, Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendirmeye devam edeceğiz. Sorununuz en kısa sürede çözümlenecektir. İlginize ve anlayışınıza ayrıca teşekkür ederiz. Güzel Günler Dileriz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler