4 g
Yorum Yap
#11444942

Sephora Değişim İçin Yarısını Talep Etti!

Aldığım iki ürün yüzümde sivilce çıkartınca şikayette bulundum firma ürünlerden birinin değişimine onay vermiş ancak ikinciye yüzde 50 kampanyasından yararlandığım için değişimde aynı fiyatlı ürün almam gerekirken kalan yarısını talep ettiler. Bu ne saçmalıktır Türkiye'de hemen hemen isim yapmış tüm firmalardan alışveriş yapıyorum böyle bir şey yaşamadım.


Sonuçta ürüne değişim gelmiş aynı fiyatlı diğer ürünle değişebilmek hakkım ürünün iadesini istesem tabii ki ödediğim fiyat verilecek ama yüzümü mahveden bir ürün değişim onaylanmış. Bu her yerde böyledir şimdiye kadarda böyle oldu kozmetik sektöründe en kötü firmasınız. Reklamlara para harcayacağınıza müşteri memnuniyetine önem verin. Yetkilileriniz uyuyor mu çağın neresinde kaldınız bir daha asla sizden alışveriş yapmam.

Sevim Sevim 515 Okunma

Cevaplar

  • Sephora Temsilcisi4 g

    Değerli müşterimiz, Tüm samimiyetimizle belirtmek isteriz ki, yaşadığınız deneyimlerle ilgili talepleri ve beklentilerinizi detaylarıyla inceleyerek sizlerin memnuniyetini artırmak için gerekeni yapacağız. Güzel Günler Dileriz. Sephora Türkiye

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler