Sephora Personel İlgisizliği!

Bengi Y. |

Black Card sahibi müşterisiyim. İlgili malzememi çoğu yerden alabilecekken burada avantajlı olacağını düşündüğümden Demirören AVM mağazasına gittim. İlk gidişimde yaklaşık 10 dakika bekledim, geçen satış temsilcilerine seslendim, "bir dakika bekleyin" gibi ilgisiz bir yaklaşımla karşılaştım, sonrasında birkaç tanesinin yanına gittim, meşgul olduklarını söylediler (evet aynen öyle şu an meşgulüz oraya gidin ilgili arkadaşlar gelir dediler), tekrar bekledim, kendim bulmaya çalıştım yine de kimse ilgilenmedi. İkinci kere gittim, daha da beterdi. Müşterisine bu derece değer vermeyen çalışanları var. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Bilgilendirme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Kasım
  10:45

  Değerli müşterimiz,

  Tüm samimiyetimizle belirtmek isteriz ki, yaşadığınız deneyimlerle ilgili talepleri ve beklentilerinizi detaylarıyla inceleyerek sizlerin memnuniyetini artırmak için gerekeni yapacağız.

  Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 08506227747 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,

  Sephora İletişim Merkezi

 • Bengi Y.
  09 Aralık
  12:25

  Black Card sahibi müşterisiyim. İlgili malzememi çoğu yerden alabilecekken burada avantajlı olacağını düşündüğümden Demirören AVM mağazasına gittim. İlk gidişimde yaklaşık 10 dakika bekledim, geçen satış temsilcilerine seslendim, "bir dakika bekleyin" gibi ilgisiz bir yaklaşımla karşılaştım, sonrasında birkaç tanesinin yanına gittim, meşgul olduklarını söylediler (evet aynen öyle şu an meşgulüz oraya gidin ilgili arkadaşlar gelir dediler), tekrar bekledim, kendim bulmaya çalıştım yine de kimse ilgilenmedi. İkinci kere gittim, daha da beterdi. O günden beri kesinlikle buradan alışveriş yapmıyorum. Müşterisine bu derece değer vermeyen çalışanları olan bir yere beş kuruş vermem.