23 Şubat 2016

Sephora Bu Nasıl Hizmet Anlayışıdır Anlayamadım.

20.01.16 Uzun süredir müşterisi olduğum Gordion mağazası, maskara almak için gittim.Alerjik durumum var şu şu şu markaları kullanamıyorum.Damla kullanıyorum gün içinde, çabuk akmayan-dağılmayan bir maskara gerekiyor.Ertesi gün maskarayı kullanmak için açtım, ne göreyim! Bana gösterilen kırmızı fırçalı bir şeydi, o gitmiş gelmiş klasik siyah fırça.Neyse sürdüm 1-2 saat geçmedi tabi benim göz sulandı, aktı, kaşındı.Mağazaya götürdüm anlattım durumu.Tabi bu arada bir maskara daha almam gerekti ve ertesi gün açtığımda onun da fırçasının olmadığını gördüm!
Neyse ilk aldığıma dönecek olursak; Firma kabul etmiyormuş, mağazadakilerin yapabileceği bir şey yokmuş! Merkezlerini aradım geçen hafta, ertesi güne kesin çözülür dediler. Yani 18.02.16'da.
Kimse aramayınca dedim arayım.Görüşme yaptığım kişiye bile ulaşamadım.
Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır, anlayamadım.

Cisil 1.055 Okunma

Cevaplar

  • Sephora Temsilcisi30 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz, Tüm samimiyetimizle belirtmek isteriz ki, yaşadığınız deneyimlerle ilgili talepleri ve beklentilerinizi detaylarıyla inceleyerek sizlerin memnuniyetini artırmak için gerekeni yapacağız. Tüm müşterilerimizin markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 08506227747 numaralı telefondan bizimle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Sephora İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön