16 Şubat 2013 #1636449

Sepeteko.com Siparişimi Gönderiyorlar!

10000621 numara ile vermiş olduğum ve parasını ödediğim siparişten hiçbir haber yok.Defalarca aramama ve mail göndermeme rağmen ulaşılması mümkün değil.Buradaki şikayetleri okuduğumda hemen herkeste aynı sorun olduğunu üzülerek gördüm.Siparişimin elime geçmemesi halinde Savcılığa başvuru yanında ilgili internet sitesini gazetelerde ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde ilan edeceğim.


Hizmet kalitesi açısından, bu gibi durumlarda biz müşterileri mağdur bırakamazsınız, bu ne kardeşim defalarca mail atılıyor ne cvb var nede bilgilendirme, siparişimi derhal gönderilmesini istiyorum. 1 haftadır sipariş gönderilmez mi?

Erhat 79 Okunma

Cevaplar

  • Erhat19 Şubat 2013

    Devamlı mail adresime, tanıtım mailleri atıyorlar fakat siparişim ile ilgili mailime cevap vermiyorlardı, bende tanıtım maillerine güzel bir mail attım ve telefon nr verdim, ertesi günü aradılar. 4 parça siparişimin olduğunu belirttim ve 2'si olmadığını söylediler, stoklarında tükenmiş, diğerleri içinde 2 hafta gibi bir süre içinde elimde olacağınu belirttiler, isterseniz elimizde olmayan ürünleri size kartınıza iade edelim, diğerinide gönderelim, ürün elimizde olduğunuzda alırsınız gibi pazarlık ettiler, bende siparişimin iptalini istediğimi söyledim, ve bana 2 gün içinde kartınız hesabına geçeceğini söylediler. Bugün 1.gün yarın bekliyorum inşallah hesabıma yatar?? Ellerinde olmayan ürünü satmak ve haber vermeden para çekmek nedemek ya böyle bir satış prosüdürü olurmu? Elinizde ürün yoksa internet sayfanızdan kaldıracaksınız ve müşterilere bilgilendirme maili göndereceksiniz, geç gelecekse bile haber vereceksinizki hizmet kaliteniz olsun. Ben birdaha bu siteden alış veriş yapmam..

  • Erhat18 Şubat 2013

    10000621 numara ile vermiş olduğum ve parasını ödediğim siparişten hiçbir haber yok.Defalarca aramama ve mail göndermeme rağmen ulaşılması mümkün değil.Buradaki şikayetleri okuduğumda hemen herkeste aynı sorun olduğunu üzülerek gördüm.Siparişimin elime geçmemesi halinde Savcılığa başvuru yanında ilgili internet sitesini gazetelerde ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde ilan edecem.Hizmet kalitesi açısından, bu gibi durumlarda biz müşterileri mağdur bırakamazsınız, bu ne kardeşim defalarca mail atılıyor ne cvb var nede bilgilendirme, siparişimi derhal gönderilmesini istiyorum. 2 haftadır sipariş gönderilmez mi? Defalarca aradım, defalarca mail attım geri dönüş yapan yok,telefonlara bakmıyorlar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön