01 Haziran 2013
Yorum Yap
#1829667

Sepeteko.com Siparişim Hala Teslim Edilmedi!

19 Mayıs 2013'de verdiğim siparişimde "stok'ta yok" gibi bir uyarı olmadığı halde parasını ödeyip te ürün gelmeyince müşteri hizmetleri ürünlerin hepsinin olmadığını 31 Mayıs 2013'e kadar eksik ürünlerin temin edilip tarafıma hemen gönderileceğini ancak ben mail gönderince bildirdiler. Ancak ortada hala bir şey yok.


Sipariş No:100013603Sipariş Durumu:İşleniyor görünmeye devam ediyor. En kısa zamanda ürünlerin temin edilip gönderilmesini istiyorum. Bir de site de stok bilgilerini güncel tutmalı ve müşteriyi yanıltmamalı sepeteko. com. Stoklarında olmayan ürünleri varmış gibi gösterip ödemeyi alıp ta müşteriler bu kadar bekletilmemeli. Unutulmamalı ki güven kazanmak=müşteri kazanmaktır.

Ersel 240 Okunma

Cevaplar

  • Ersel26 Haziran 2013

    Stokta var görünen ürünleri aslında yok. Söz verdikleri zamanda sipariş teslim edemiyorlar. Kesinlikle alış veriş yapmanızı tavsiye etmem.

  • Ersel07 Haziran 2013

    Aynı gün stokları biten ürün için de anlık stok takibinin yapılamaması sorun yaratıyor ve müşterilerinin çok uzun süre beklemesine sebep oluyor. Bu uzun süreçte müşteri bilgi talep etmezse sepeteko tarafından herhangi bir bilgilendirme yapılmıyor. Bu vb sorunlar yüzünden ben siparişimi iptal ettim. 3 İŞ GÜNÜ (7 Haziran 2013'e kadar) içinde ödememin iade edileceği bildirildi. Umarım bu işlem için aksama yaşamam.

  • Sepeteko.com Temsilcisi06 Haziran 2013

    Merhaba, Sitemizde de belirtildiği gibi; Satışa açık ürün stoku olan üründür" prensibiyle Sepeteko.com sitesinde satışı yapılmakta olan tüm ürünler siparişinizin ödemesi onaylandıktan sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Aynı gün içerisinde stokları biten ürünler en kısa sürede temin edilerek siparişiniz eksiksiz bir şekilde size gönderilecektir. Müşterimizin siparişinde bulunan ürünlerini temini beklenmiş ve müşterimize gerekli bilgi aktarılmıştır. Yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz. Saygılarımızla Sepeteko.com

Ziyaretçi Yorumları