18 Mart 2013

Sepeteko.com Ne Sipariş Kargoya Verildi Nede Müşteri Hizmetlerine Ulaşabiliyorum!

100008860 nolu siparişimi 13.03.2013 tarihinde verdim. Ancak herhangi bir gelişme yok kargo durumu işleniyor diyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda da hiç kimseyle görüşemiyorum operatöre bile bağlanamıyorum. Bu nasıl bir hizmettir. Ya bugün benimle irtibata geçip bilgisini iletirsiniz ya da yarın ilk işim gidip tüketici hakem heyetine başvurmak ve mahkemeye tazminat davası açmak olacaktır. Bilginize.

Erkin 70 Okunma

Cevaplar

  • Erkin23 Mart 2013

    sorun burada stok olması veya olmaması değildir esas problem yaşanılan durumda müşterinin taleplerine muhattap bulup bulamamasıdır. siz gerçekten kurumsal müşteri memnuniyetini düşünen ve her durumda da bunu eylemlerinizle gösteren firma olsaydınız değil 10 gün 1 ay bile beklerdim. bundan sonra bedava veriyoruz deseniz bile 1 iğnenizi bile almam ve kimseye de tavsiye etmem. bazı firmalar 1 kişiden 1 kere kazanır bazı firmalar ise bin kere kazanır.siz 1 kez kazananlardan olacaksınız bu gidişle.

  • Sepeteko.com Temsilcisi22 Mart 2013

    Merhaba, Müşterimizin siparişinde bulunan ürün tükendiği için temin edilmesi beklenmiş ve 22.03.13 tarihinde siparişi eksiksiz bir şekilde kargoya teslim edilmiştir. Sitemizde de belirttiğimiz gibi; "Satışa açık ürün stoku olan üründür" prensibiyle Sepeteko.com sitesinde satışı yapılmakta olan tüm ürünler siparişinizin ödemesi onaylandıktan sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Aynı gün içerisinde stokları biten ürünler en kısa sürede temin edilerek siparişiniz eksiksiz bir şekilde size gönderilecektir. Yaşanan gecikmeden solyı özür dileriz. Saygılarımızla Sepeteko.com

  • Erkin22 Mart 2013

    bu kadar kurumsal kimlikten uzak basit 5 para etmez bir firma görmedim hayatımda. bu son olur bundan sonra ne siteye adımımı atacağım ne de başka bir arkadaşıma önereceğim. hatta mümkün olduğunca çvremdeki herkesi uyaracağım bu site konusunda.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön