04 Ocak 2017 #7411898

Sepaş Enerji İlgisizliğin Böylesi!

Haftalardır sokak aydınlatma lamba arızası için kendilerine bıkmadan usanmadan arızanın yapılması için başvuru yapmama rağmen konuyla ilgili herhangi bir arıza giderme girişimi olmamıştır. Ses kayıtlarına ve müteaddit defalar arama bilgilerime ulaşılabilinir. Sepaş vatandaşa gün geçirmeden nasıl fatura tahakkuk ettiriyorsa ediyorsa vatandaşa hizmet noktasında da aynı duyarlılığı göstermelidir.

Yilmaz 716 Okunma

Cevaplar

  • Yilmaz07 Ocak 2017

    Sizi temin ederim aynı arıza ile ilgili en az 5 şikayetim iletildi ve veri bankasında mevcuttur. Ancak firma olarak sizleri takbih etmekten ve kınamaktan başka bir cümle daha sarfetmekten imtina ediyorum artık. 3.hafta oldu sokak aydınlatılmasının yapılmadığını esefle bildiriyorum.

  • Sepaş Enerji Temsilcisi04 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Sepaş Enerji elektrik aboneliğiniz ile ilgili her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz şikâyetiniz ile ilgili bölgenizdeki elektrik dağıtım şirketiyle irtibata geçebilirsiniz. Elektrik hatları ile ilgili tüm arıza, kesinti, bakım ve sayaç okuma konularında tek yetkili kurum bağlı olduğunuz elektrik dağıtım şirketidir. Sepaş Enerji ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm öneri, talep ve şikâyetleriniz için www.sepas.com.tr internet sitemizde yer alan “Öneri, Talep ve Şikayet Formu” ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sepaş Enerji

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön