Sepaş Enerji Kış Günü 8 Saat Planlı Enerji Kesintisimi Olur?

Nuri K. |

06 Aralık Pazar dışarsı (-) derecelerde Bolu merkez Tepecik mah. sabah 08:30' dan,16:30' a kadar 8 saat elektrik kesiyorsunuz. Planlı bakım onarım diyorsunuz. 2-3 saat anlarımda 8 saat enerji kesintisi nedir? Kış günü çoluk çocuk donuyoruz 8 aylık kızım var benim. Planlı diyorsunuz benlemi yaptınız planı. Müşterilerini mağdur eden bir firma sepaş enerji teşekkürler

Etiketler :

Elektrik Kesintisi Hat - Tesisat ve güvenliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuri K.
  14 Aralık
  13:19

  Sepaş Enerji bölgemizde Sedaşa bildiriyorum Sepaş diyor. Siz elektrik dağıtımınızı dağıtım şirketinize bildirin diyorsunuz. Şaştık bu işe. Bolu'ya enerjiyi kim dağıtıyor? Söyleyinde bilelim.

 • 14 Aralık
  13:14

  Değerli Müşterimiz,

  Sepaş Enerji elektrik aboneliğiniz ile ilgili her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz şikâyetiniz ile ilgili bölgenizdeki elektrik dağıtım şirketiyle irtibata geçebilirsiniz. Elektrik hatları ile ilgili tüm arıza, kesinti, bakım ve sayaç okuma konularında tek yetkili kurum bağlı olduğunuz elektrik dağıtım şirketidir.

  Sepaş Enerji ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm öneri, talep ve şikâyetleriniz için www.sepas.com.tr internet sitemizde yer alan “Öneri, Talep ve Şikayet Formu” ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Sepaş Enerji