22 Haziran 2018
Yorum Yap
#10583584

Sentim Bilişim Garanti Sorunu!

Turktelekom td-w9970v3 model modem kullanıyorum. Tam 2 hafta önce internetim kesildi. Yoğun yağmur vardı. Türk Telekom'u aradım ve arıza kaydı oluşturdum. Gelip baktılar modem Yıldırım dolayısıyla yanmış. Bunun üzerine modem üreticisi firma olan Sentim Bilişim’i aramam gerektiği söylendi. 1 haftaya yakındır arıyorum ve ancak bugün müşteri temsilcisine ulaşabildim. Buna rağmen yıldırım dolayısıyla yanan cihazların garanti kapsamı dışında olduğu söylendi. Haftalardır internet kullanamadığım gibi bir de kullanıcı hatası olmayan, doğal bir afet sebebiyle oluşan, elimde olmayan sebeplerden dolayı yanan modemim garantisi devam etmesine rağmen garanti kapsamından çıkıyor. Gerçekten bu insanları mağdur etmektir. Ben güvenerek modemi sizden almayı seçmişsem bunun karşılığını görmeliydim.

Eda Eda 1.760 Okunma

Cevaplar

  • Eda25 Haziran 2018

    Size de iyi günler. Ben zaten aradım ve bana yardımcı olmadılar. Yıldırım dolayısıyla bozulan modemlerin garanti kapsamına girmediğini söylediler.

  • Sentim Bilişim Temsilcisi25 Haziran 2018

    Merhaba ; öncelikle hayırlı günler dileriz .Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinizin değerlendirmeye alınarak tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılabilmesi için 0850 209 40 40 nolu çağrı merkezimize 08:00-00:00saatleri arasında ulaşım sağlamanızı rica ederiz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler