18 Kasım 2013

Glaxo Smith Kline Sensodyn Diş Macunu Bozuk Çıktı!

Tarafınıza Glaxo Smith Kline Sensodyne tüp diş macunu ile ilgili (mavi kapak) 30 Ekim 2013 günü sizlere mail göndermiştim, hemen akabinde ertesi gün dönüş sağladınız. Diş macununu almak istediğinizi söylediniz, bana 1 adet macun ve diş fırçası hediye edecektiniz, adres bilgilerimi aldınız bunların hepsi süper. Çok teşekkür ederim. Fakat bunların hiçbiri olmadı. Ne tüpü aldınız, ne hediyeleri gönderdiniz.


Şunu söyleyeyim, ben tüpten memnun olmadığım için ve sizin iş yerimden aldıracağınız için ofisime getirdim çekmecemde bekliyor. Bu arada ben eski tip sıkmalı Sensodyne macunumu aldım kullanıyorum. Niçin ilgilenmediniz 2 haftadır?

Emre 432 Okunma

Cevaplar

  • Emre22 Kasım 2013

    kargo firmasının hatası dışında bir sorun olmadı. kesinlikle ürünleri kullanmaya devam ediyorum ve edeceğim de. teşekkürler...

  • Emre18 Kasım 2013

    Sn. Yetkili, Telefonda gorususuyoruz fakat sonuç yok!? Çözüm yok!? Sizi anlamakta güçlük çekiyorum, nasil bir satış sonrasi hizmet yaklaşımı bu.?

  • Sensodyne Temsilcisi18 Kasım 2013

    Sayın Emre Bey, Şikayetinizle ilgili olarak yapmış olduğumuz görüşme neticesinde ilgili ürün şikayet kaydı alınmış olup, Gsk TuruncuHat tarafınan gerekli görüşme gerçekleştirilmiştir. GSK ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön