07 Kasım 2014

Şenpiliç Tavuk Ciğerlerinin Hijyen Sorunu!

28 Ekim 2014 tarihinde A101 marketinden almış olduğum Şenpiliç tavuk ciğerlerinde alınmayan öd'ler olduğunu gördüm. Şenpiliç İstanbul bağlantı noktası ve Söğütlü kesim haneyi arayarak durumu bildirdim. Her iki irtibat noktasındaki kişilere bozuk ürünlerin resim ve videosunu gönderdim. Aynı sorun 6 ay öncede olmuştu. Tam otomatik makinelerde yapılan işlemin nasıl olduğunu araştırıp bilgi vereceklerini söylemelerine rağmen herhangi bir dönüş yapmamaları firmanın adına yakışmamıştır. Sorunlu ürünler buzlukta beklemekte olup gerekli yerlere şikayetimi yapacağım. İsmi şen olup müşterisini üzen bir firma olmak nasıl bir duygu acaba. Bir daha ürünlerini de tüketmeyeceğim.

Ramazan 4.383 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan'ın Teşekkür Mesajı07 Kasım 2014

    Firma yetkilisi Emel hanım arayarak bilgilendirme yapmıştır.Firmanın konuya yaklaşımı yerinde olmuş olup şikayetvar ekibine ayrıca teşekkür ederim...

  • Şenpiliç Temsilcisi07 Kasım 2014

    Merhaba, Tüketici ile iletişime geçilerek prosesimiz hakkında gerekli bilgilendirme yapılmış olup, konu hakkında alınacak aksiyonlar kendisiyle paylaşılmıştır. Şenpiliç Gıda San. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön