19 Şubat 2013

Şenol Kolcuoğlu Restaurant Rezervasyona Rağmen Ayakta Bekledik!

Restorana rezervasyon yaptırdığımız saat olan 20:00'da gittik. Fakat bir saat bekledikten sonra yer verilmeyince Cumartesi akşamı çıkıp gitmek zorunda kaldık. İlk gittiğimizde kapıdaki bayan en üst katta çıkmamızı söyledi. En üst katta orada çalışan garsonlara söyledik, fakat yer olmadığını söylediler. Tekrar aşağı indiğimizde yer ayarlayacaklarını bekleme odasına geçmemizi söylediler. Bekleme odasına gittik fakat odada yaklaşık 30 kişi olduğundan dolayı ayakta duracak bir yer yoktu ve dışarıda bekledik.

Her tarafta resmi asılı olan restoranın sahibi Ş***** Bey 1 saat sonra gelip bize "siz biraz bekleyin" deyip başkalarını masaya oturtunca mekandan ayrıldık. Gerçekten mekan devlet dairesi.

Ozan 560 Okunma

Cevaplar

  • Ozan23 Temmuz 2015

    Yoğunluktan dolayı istemeden yaşananlar mazur görülebilinir. Biz beklerken masayı gözümüzün sonradan gelen başkasına vermeniz ve yer olmadığı halde bizi oyalayıp ayakta bekletmeniz ahlak kurallarıyla ilgili şeylerdir. Bunlar çalışanların kalitesi ile alakalı şeylerdir ve karışıklık değildir daha çok samimiyetsizliktir. Biz bir daha gelmeyeceğiz çevremizdeki insanlara da tavsiye etmeyeceğiz.

  • Şenol Kolcuoğlu Restaurant Temsilcisi14 Eylül 2013

    Merhabalar; Beyefendi en başta böyle bir şekilde sizleri ağırlamış olmaktan büyük bir üzüntü duyduğumuzu bilmenizi isteriz. Evet ara sıra da olsa böyle karışıklıklar yaşanabiliyor yoğunluktan dolayı eğer arzu ederseniz bizzat sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön