23 Nisan 2013 #1758518

Şenol Hukuk Bürosu Borç Çıkarıldı!

Avea tarafından ihtiyacım olmamasına rağmen bana zorla jet modem verdiler ve dediler ki 3 ay bedavası var. 3 ay bedavası bittikten sonra otomatik iptal olur eğer isterseniz de devam eder dediler ve o gün bu gündür bana ne bir fatura ne bir e fatura ne de böyle 2-3 ay fatura ödemeyince uyarı gelir ya faturanız ödenmedi ödeyin diye. Ne de öyle bir şey geldi ve de devam etsin mi diye onayımı da almadılar.


Şimdi tutmuş bu Şenol Hukuk Bürosu bana 175 lira borç çıkartmış. Ödemezseniz mahkemelik olacaksınız diyor. Böyle bir mantık olamaz. Ttnet'i aradım borç yok Avea'yı aradım borç yok bu borcun kaynağını şöyle diyorum?

Şevket 1.161 Okunma

Cevaplar

  • Şevket24 Nisan 2013

    Şenol avukatlık bürosu tarafından arandım ve 175 liralık borcum oldugunu . ödememem durumunda ise işlem yapılacagını söyledirler . dosya no:2012-6729. arastırma yaptım ve bir cok insan bu senol hukuk burosundan sikayetçi . jet modem veren ince dolandırıcı bir firmanın taşeronlugunu yapıyorlar resmen. bana modem verildiginde 3 ay bedavası oldugunu bedavası bitince de beni arayacaklarını ve devam etmek için onayımı alacaklarını ya da iptal edilecegini söyleyip imza attırdılar . hiçbir sekilde fatura gelmedi. bir cok insana aynı yöntemi yaparak özellikde ögrenci kesimine aynı şeyi yapıyorlar. ve simdide 1 yıldır fatura ödemiyorsunuz diyerek 175 lira bana borc cıkartıyorlar. hizmet yok ki , ne parası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön