18 Mart 2014

Şengüller'den Aldığım Şarj Cihazı Arızalı Çıktı

13.03.2014 Perşembe günü Nişantaşı City's Turkcell'den (usb kablo+fiş) şarj aparatı satın aldım. Ertesi günü ofiste denediğimde fiş ve usb kablonun temas sorununu gördüm ve akşamına teslim etmek üzere paketine geri koydum. Turkcell bayiine ürünü değiştirmek üzere gittiğimde USB'de bir problem olmadığı ancak fiş kısmının yan sanayi ve kullanılmış ürün olduğu ortaya çıktı.

Mağaza müdürü ile konuştuk. Israrla ürünün ofiste değiştirilmiş olabileceğini kendilerinde asla böyle bir hatanın olamayacağını söylediler. Bu imkansız çünkü ürünü anında paketine koydum ve yanımda tuttum. 70 TL'lik para kaybımı istedim ancak yarısını alabildim. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Nazlı 710 Okunma

Cevaplar

  • Nazlı21 Mart 2014

    Söylenecek çok bir şey yok. Buraya şikayetimi yazmadan evvel ürünü teslime gittiğimde 70 TL'lik para kaybıma 35'ini iyi niyetimizle(mağdur olan ben olduğum halde!) size veriyoruz ne şiş yansın ne kebap şeklinde bir yaklaşımla telafi etme girişiminde bulunmuşlardı. Açıkçası durum nahoşlaşmasın diye daha fazla uzatmadım ancak tabii ki mağdur biri olarak paramın tamamının teslimini istiyordum. Tek diyebileceğim bir daha buradan bir şey almam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön