21 Eylül 2013

Şengüller Kusurlu Telefonun İadesini Kabul Etmiyor!

12.09.2013 tarihinde Şengüller Erenköy şubesinden aldığım iPhone 5 19.09.2013 tarihinde arızalandı. Telefonum çalıyor; fakat hiçbir şekilde ekranda görüntü yok . Ekran tekrar bir ara sonra tamamen gitti . Bende doğal olarak aldığım Şengüller bayisine götürdüm . Fatura üzerinde de zaten 8 gün içerisinde ürünü iade edebileceğim yazıyor.

Şubede ise bana bozuk olan bir cihazı alamayacaklarını, sonrada servise yollayacaklarını yaklaşık 3 haftayı bulabileceğini söylediler . Tabi bu sonra iki haftaya düştü sonra , 3-4 güne kadar vermiş olduğum tepkiye göre indi .

Şimdi ben soruyorum bu telefonun suya düşmediği, yere düşmediği bariz ortada . Üretim ile ilgili bir problem olduğunu anlamamak mümkün değil . Neden bana hiçbir şekilde, daha bir hafta bile olmamışken kimse yardımcı oluyor. Çok değişik hiç anlamadığım bir telefon verilerek yardımcı olmaya çalışıldı. Daha bir hafta olmadı düşmediği ortada. Alırken bin bir türlü ilgi alaka ,sonrası üzücü. Ben telefonumun iadesinin alınmasını , ödemiş olduğum ücretin tarafıma ödenmesini rica ediyorum .

Songül 276 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön