24 Aralık 2014

Şengüller Tamir İçin Verdiğim Telefonu Hala Vermedi!

İstanbul Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı caddesinde bulunan Şengüller iletişim Turkcell iletişim merkezi (TİM) 2 aya yakın süredir tamir için verdiğim telefonumu hala bana geri vermediler ve beni fazlası ile mağdur ettiler. Buradan sizin vasıtanızla sesleniyorum garantisi olan bir telefonu hem 2 aya yakın bir süredir tamir ettirip veremiyorsunuz hem evraklarımı kaybediyorsunuz hem de benden önce 100 TL sonra 200 TL istiyorsunuz bu da sizin firmanızın ciddiyetini ve müşteri sine olan saygısını ortaya koyuyor. İlk fırsatta Turkcell aboneliğimden de ayrılacağım.

Erol 1.860 Okunma

Cevaplar

  • Erol 27 Aralık 2014

    birdaha şengüllermi asla telefon faturamı bile yatırmam 60 gün oldu hala kendi hatalarını düzeltip benim sorunumu çözemediler. demekki şengülleri ne tavsiye edeceksin ne hizmet alacaksın nede kapısından geçeceksin

  • Erol 25 Aralık 2014

    Çok önemli bir detayı ilk şikayetimde yazmayı bildirmeyi unutmuşum şengüllerde çalışan personel benim garanti belgesi yerine sayılan kaşeli imzalı faturamı kaybetmişler ve bütün bu aksilikler ondan oluyor yani yüzde yüz personel ve firma hatası.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön