21 Mayıs 2015

Şengüller Arızası Onarılamayn Nokia Lumia 1320!

7. ayda sıfır olarak faturalı almış olduğum Nokia Lumia 1320 marka cep telefonum aradan kısa bir süre geçtikten sonra ekran görüntüsü bir anda gitmiş ama dışarıdan gelen telefonlar çalmaya devam etmiş. Ekran olmadığı için telefonlara cevap veremedim.

Almış olduğum bayii ile servise yollattım 3 hafta sonra bana cihaz yapıldı diye teslim edilmiş fakat kısa bir süre sonra aynı arıza tekrar nüksetmiş. Detaylı arıza açıklamasını yaparak tekrar servise yolladık yaklaşık yine 3 hafta sonra telefon format atıldı, parça değişimi yapıldı denilmiş cihaz 10 gün sonra yine aynı arızayı yaptı. Bu cihaz kusurlu ama umursayan yok...

Tuna 782 Okunma

Cevaplar

  • Tuna26 Mayıs 2015

    Öncelikle şikayetimi burada yayınladığınız için sizlere çok teşekkür ederim sayenizde cihazı bugün teslim alma şansım oldu yoksa 3 haftadan aşşağıya cihaz teslim alamamıştım bunda etkiniz ve emeğinize teşekkürler ederim ama ben bu firmaya hakkımı helal etmiyorum cihazımı bugün Maltepe Şengüller e gidip teslim aldım yaptığım en büyük cahillik cihazımı teslim alırken sadece çalıştığına bakmak oldu döndükten sonra yaptığım kontrollerimde cihazımın arka kapağı kulaklık takılan kısmının yanı tam kenarından çatlatılmış kapağın bazı yerleri de ezik içinde sanırım düşürdüler ama ben bunlarla uğraşmaktan gerçekten bıktım dedim ya. Sizlere şahsım adına çok teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön