Sene 2015 TTNET'in Cevabı; "Port Yok"!

Dinçer D. |

Devam eden üyeliğimi yeni taşındığım eve taşımak için TTNET'e ulaştım. 24 TL'lik devir etme ücretine de razı oldum. 3 aydır evim olmamasına ve hiçbir kullanımım olmamasına rağmen faturalarımı da düzenli ödedim. Buna rağmen TTNET boş port olmadığından internetimi taşıyamayacağımı bana iletti. Sene 2015 İstanbul'un göbeğinde (Kağıthane-Levent) internet için boş port yok nasıl bir açıklamadır? Neymiş yeni port için genel müdürlüğe gidip dilekçe imzalayacakmışım, sonra kısmet ne zaman açılırsa...

Madem port olmayan bir yerden talep var port açmak için neyin prosedürünü uyguluyorsunuz? Gönderin personelinizi açtırın. Reklam yapıp her noktaya internet ulaştırıyoruz demek kolay. Peki gerçekte olan?

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dinçer D.
  22 Kasım
  18:04

  Yapılan geri dönüşte hiçbir sonuç alamadım. Özet olarak hala internet portu yok ve internet hizmeti tarafıma verilmiyor. 100 hanelik caddeye 50 tane port konuyor sanırım. Hizmet veremiyorsaniz her TV kanalında reklam yapmayacaksiniz.

 • 28 Ekim
  13:33

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 27 Ekim
  12:05

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.