Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sendeo Ürünüm Hala Gelmedi

profile
Sedanur
02 Aralık 2023
212

Ürünümü 21 Kasım'da sipariş verdim, hala kargoda gözüküyor. Gelecek mi belli değil, iptal etmeyeceğim, ürünümü istiyorum. Sendeo şirketi, yani beni arıyorlar, ürün elinize ulaştı mı ulaşmadı diye. Teyit etmeye çalışıyorlar. Hayır, benim sistemimde gözüken sizde gözükmüyor mu?

Sendeo Ürünüm Hala Gelmedi

Gelişme
Gelişme

08 Aralık 2023 10:36

Sendeo şirketi kadar saçma bir kargo şirketi ne duydum ne gördüm kargom hala gelmedi ne zaman gelecek bilgi bile vermediler iletişime geçenileceğim yetkili bile yok kasım bitti hala ürün ortada yok bir kişi tarafından arandım bana dediği şey şu siz kargoyu aldınız mı kargonun içeriği ne bu ne saçma bir iletişim ürün elime ulaşmadı

profile
1 Destek
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 59 dk
Sendeo Logo
02 Aralık 2023 09:51

Merhaba, Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüz. Talebinizi aldık ve ilgileniyoruz. En kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacağız. Sevgiler, Sendeo Ekibi.

Sedanur
Sedanur
02 Aralık 2023 12:57

1 hafta önce de aynı kopyala yapıştır mesaj attınız kiminle iletişime geçmeliyim

Benzer Şikayetler

Sendeo Kargo Firması İşini Yapmıyor

profile
Lutfullah
3 gün önce
1

27.02.2024 tarihinde Beko internet sitesinden sipariş verdiğim şarj aleti 28.02.2024 tarihinde Sendeo kargo firmasına teslim edildi ve bununla ilgili iletiler SMS ve mail olarak tarafıma iletildi. Sendeo nun SMS ile göndermiş olduğu takip no kontrol ettiğimde 29.02.2024 teslim tarihi olarak belirtil...

Sendeo ŞİKAYET-KARGO Kayıp 1 Ay Oldu İlgilenen Olmadı.

profile
Gülsüm
3 gün önce
72

29 Ocak 2024 tarihinde Watsons'tan sipariş oluşturmuştum. Sendeo firmasıyla gönderimi sağlanacaktı, fakat 1 ay oldu ne bilgi veren var ne ilgilenen en son 31 Ocak dağıtımda gözüktü, sonrası zaten gelmedi. Bir ayın sonunda yeni bilgi verdiler ve kargo kayıpmış, iade yapılsın Watsons'a ulaşın dediler....

Sendeo Trendyol Üzerinden Aldığım Ürünü Kargo Teslim Etmedi

profile
Ali
4 gün önce
211

Trendyol uygulamasından sipariş verdiğim ürün, satıcı tarafından kargoya verildi ancak kargo görevlileri bulunduğum yere hizmet veremediklerini söylediler ve ürün elime ulaşmadı. Trendyol ve satıcı, bu problem için bir çözüm bulmadılar ve uygulama üzerinden de hiçbir şekilde iletişime geçemedim.

Sendeo Trendyol Üzerinden Aldığım Ürünü Kargo Teslim Etmedi

Sendeo Watsons Siparişim Nerede? Kargo Sorunu Yaşıyorum!

profile
Özge
5 gün önce
331

Watsons'tan aldığım ürün bu kargo tarafından bir aydır teslim edilmedi. Aradığımda 'işlem sağlanıyor' diyorlar, ancak yardımcı olmuyorlar. Kargom hala gelmedi ve kimse nerede olduğunu bilmiyor. Hiç bu kadar uğraşmamıştım bir kargo ile. Kiminle iletişime geçmem gerektiğini anlamadım.

Sendeo Watsons Siparişim Nerede? Kargo Sorunu Yaşıyorum!

Karaca Ve Sendeo Kargo Sürecinde Yaşanan Bilgi Eksikliği

profile
Sevda
5 gün önce
333

9 Şubat 2024 tarihinde Karaca'dan fincan takımı sipariş ettim. 10 Şubat'ta Sendeo adlı kargo şirketi ile yola çıktı; fakat 20 gündür ne bir mesaj geldi ne de herhangi bir bilgi alabildim. Kargonun nerede olduğuyla ilgili şikayetçiyim, hem Karaca'dan hem de Sendeo adındaki kargo şirketinden.

Karaca Ve Sendeo Kargo Sürecinde Yaşanan Bilgi Eksikliği
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 59 dk
Benzer Şikayet Yaz