Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Sendeo Ürün Teslimat Problemi

profile
Oğuz
29 Kasım 2023
274

23 Kasım'da verdiğim siparişim bugün 29 Kasım olmasına rağmen hala teslim edilmedi. Sendeo kargo firmasını her aradığımda çözüm merkezimiz sizi arayacak deniyor ve telefon kapatılıyor. Hiçbir çalışan aramıyor. Hala ürünüm teslim edilmedi. Bir daha asla bu kargo ile gönderen bir yerden ürün almayacağım. Koç Holding ® firmasına hiç yakışmadı. Güvenmemek gerekiyormuş. Ürünüm kedi maması ve ben 3 gündür ayrıca dışarıdan kedi maması almak durumundayım. Yazık, çok yazık...

profile
1 Destek
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 54 dk
Sendeo Logo
29 Kasım 2023 20:06

Merhaba, Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüz. Talebinizi aldık ve ilgileniyoruz. En kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacağız. Sevgiler, Sendeo Ekibi.

Oğuz
Oğuz
30 Kasım 2023 12:09

Hep aynı şekilde cevap veriyorlar"talebinizi aldık inceliyoruz" Neyi inceliyorlar anlamıyorum sıfırdan kedi maması mı yapmayı araştırıyorlar. Büyük sorumsuzluk. Bugün tam 1 hafta oldu hala ürünüm teslim edilmedi. Arıyorsunuz biz size dönüş yapacağız diyerek kendi başlarından savıyorlar. Bu nasıl bir şirket nasıl çalışmadır. Hiçbir cevap alamıyorum ürünüm ile ilgili.

Oğuz
Oğuz
30 Kasım 2023 15:48

Bugün 30 Kasım ve hala ürün teslim olmadı. Pazarama'dan sipariş vereli tam 9 gün oldu ve Sendeo kargo hala ürünümü teslim etmedi. Yurt dışından sipariş vermiş olsaydım 3-4 gün içinde elime ulaşmıştı. Kasım ayı yoğunluğu diyerek müşterileri oyalamaya çalışıyorlar. Bu yoğunluğu kaldıramayacaksanız neden bu işi yapıyorsunuz. 16300 civarı şikayet var. Ne denli başarısız bir kargo olduğunuz buradan belli. Bir firma 16300 şikayet alır mı?

Oğuz
Oğuz
01 Aralık 2023 10:41

30 Kasım'da ürünü aldığım Pazaramaco ile iletişime geçerek şikayetimi bildirdim ve anında cevap yazarak ilgileneceklerini söylediler. Bugün (01 Aralık) sabah 10:30'da Sendeo kargo ürünümü teslim etti. İlgisiz Sendeo kargo yöneticileri o koltuklarda oturmaya devam etsinler. Pazaramaco ilgililerine ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

Sendeo Watsons Siparişim Nerede? Kargo Sorunu Yaşıyorum!

profile
Özge
3 gün önce
-

Watsons'tan aldığım ürün bu kargo tarafından bir aydır teslim edilmedi. Aradığımda 'işlem sağlanıyor' diyorlar, ancak yardımcı olmuyorlar. Kargom hala gelmedi ve kimse nerede olduğunu bilmiyor. Hiç bu kadar uğraşmamıştım bir kargo ile. Kiminle iletişime geçmem gerektiğini anlamadım.

Sendeo Watsons Siparişim Nerede? Kargo Sorunu Yaşıyorum!
1

Sendeo Kargo Teslimat Sorunu

profile
Sıla
5 gün önce
270

Fenerium'dan aldığım 246759307311 takip numaralı gönderim ben yurtta değilken teslim edilmek üzere geldi. Kargocudan yurtta olmadığımı, sipariş getirdiği bir başka öğrenciye bana isim ve oda numarasını iletmesi koşuluyla teslim etmesini rica ettim. Kargo teslim edildi ancak kargocu benimle bir bilgi...

Sendeo Kargo Teslimat Konusunda Ağır Aksak Çalışıyor.

profile
Ayşe
5 gün önce
80

20 Şubat'ta sipariş verdim. Trendyol'da tahmini teslim tarihi 26 Şubat yazıyordu ama Sendeo kargo o kadar ağır çalışıyor ki 26 Şubata yetiştiremeyip son teslim tarihi 29 Şubat diyor. Umarım teslimat için 9. Günü beklemezsiniz. Bu kargo firmasını hiç beğenmedim hizmet ağır aksak.

Sendeo Kargosu İle Asla Çalışılmaz

profile
Sevgi
6 gün önce
263

Trendyol'dan sipariş verdim kargo Sendeo idi. Kargom bana değil başka şia teslim edilmiş. Ben bunu kargo firmasına ilettim. Teslim alan isim yok sadece T. C. Var T. C. Ne bana ne aileme ait değildi ama hiçbir şekilde yardımcı olmadılar ve mağdur oldum ne kargomu aldım ne de paramı geri alabildim asl...

1

Zara-Sendeo Kargo Paket.

profile
Buket
1 hafta önce
403

Merhaba, Zara'dan 20 Şubat 2024 tarihinde erkek bölümünden eşofman takımı aldım. Öncelikle 22'sinde teslim edileceği belirtilmişti; ancak daha sonra gelen bir mesajla 23'ünde teslim edileceği ifade edildi. En sonunda cumartesi günü olan 24.02.2024 tarihinde kargom geldi. Zara'dan aldığım ürün, kutus...

Zara-Sendeo Kargo Paket.
Zara-Sendeo Kargo Paket.
Zara-Sendeo Kargo Paket.
+2
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 54 dk
Benzer Şikayet Yaz