Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Sendeo Teslim Edilmeyen Kargoyu Teslim Edildi Olarak Göstermektedir.

profile
Ali
04 Aralık 2023
327

Sendeo Kargo tarafından teslim edilmeyen Kiğılı gönderili 239696253424 takip numaralı ürün tarafıma teslim edilmediği halde teslim edildi olarak gösterilmiştir. Teslimi gerçekleştirilen 234857152962 takip numaralı ürün ise teslim edilmemiş olarak görünmektedir. Her iki ürün de kargo sisteminde aynı kargo görevlisince 29 Kasım'da dağıtıma çıkarılmış olarak görünmesine rağmen sadece bir tanesi teslim edilmiştir. Kargo görevlisine iki ürün olması gerektiği hatırlatılmış ancak kendisi tarafından sadece bir ürünün kendisinde bulunduğu ifade edilmiştir. Konu 30 Kasımda firmaya iletilmiştir. Bir aralık tarihinde tarafımı arayan müşteri hizmetleri evde bulunmamız halinde aynı gün kargonun teslim edileceğini ifade etmiştir. Tüm gün evde bulunmamıza rağmen ne 1 Aralık günü ne de daha sonra kargo teslimatı yapılmamış kargo hakkında da tarafıma bilgi verilmemiş olup kargonun bir şekilde kaybedildiğine inanmaktayım.

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 54 dk
Sendeo Logo
04 Aralık 2023 23:36

Merhaba, Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüz. Talebinizi aldık ve ilgileniyoruz. En kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacağız. Sevgiler, Sendeo Ekibi.

Ali
Ali
06 Aralık 2023 14:51

Teslim edilmeyen: 239696253424 Teslim edilen:234857152962 Teslim edilen kargo 29.11.2023 tarihinde teslim edildi, 05.12.2023 tarihinde teslimat yapılmadı.

Benzer Şikayetler

Sendeo Watsons Siparişim Nerede? Kargo Sorunu Yaşıyorum!

profile
Özge
3 gün önce
46

Watsons'tan aldığım ürün bu kargo tarafından bir aydır teslim edilmedi. Aradığımda 'işlem sağlanıyor' diyorlar, ancak yardımcı olmuyorlar. Kargom hala gelmedi ve kimse nerede olduğunu bilmiyor. Hiç bu kadar uğraşmamıştım bir kargo ile. Kiminle iletişime geçmem gerektiğini anlamadım.

Sendeo Watsons Siparişim Nerede? Kargo Sorunu Yaşıyorum!

Sendeo Kargomu Adresime Getirmiyor

profile
Sude
3 gün önce
48

Sendeo kargo şirketi 21 Şubatta kargoya verilen gönderimi hala göndermedi. Adresime getirmiyorlarmış🙄 Adrese getirmemek gibi bir saçmalık nereden çıktı bir türlü anlamıyorum. Bugünle beraber tam olarak 1 hafta oldu ve teslim edilmedi. Şimdi de iadeye gidiyor. Bu kadar zor olmamalıydı

Sendeo Kargo Teslimatı Sorunları Ve İletişim Eksikliği

profile
Aleyna
4 gün önce
49

Bir kargo şirketi hakkında şikayetim var. Bütün gün evde olmama rağmen teslim edilemedi. Aradığımda ise 'evde yoktunuz' deniliyor. Arama zahmetinde bile bulunulmuyor. Bu şirketle çalışmak konusunda çok zorlandım. Zorla bağlandığımda ancak bilgi alabiliyorum.

Sendeo Kargo Teslimatı Sorunları Ve İletişim Eksikliği

Sendeo Kargo Teslim Edemedi

profile
Yavuz
4 gün önce
83

Merhaba, ben işitme engelli ve sağırım, hiçbir şey duymuyorum. Sendeo kargo ile iletişim kurmak istemiştim. Meşgul olduğum için mesaj yazdım. 'Efendim, ben sağırım, lütfen yazarak iletişim kurun, sesli yanıt veremem' dedim ama karşı taraf hiç cevap vermedi. Daha sonra başka bir yardım kanalı aradım ...

Sendeo Kargo Teslim Edemedi
Sendeo Kargo Teslim Edemedi
Sendeo Kargo Teslim Edemedi

Sendeo Kargoda Paket Kayboldu

profile
Aziz
4 gün önce
82

Sendeo kargoda paket kayboldu. Kiğılı dan gömlek almıştım. 7 gündür İstanbul içinde kargoyu teslim edemediler. Her gün arıyorum, araştırdıklarını söylüyorlar. Bir türlü kargomu bulamadılar. Kığılı yı arıyorum. Kargodan haber beklediklerini söylüyorlar. Yani paramla rezil oldum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 54 dk
Benzer Şikayet Yaz