Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sendeo Kargom Bekletiliyor Gelmiyor

profile
Melisa
03 Aralık 2023
237

Kargom 4-5 gündür Kartal DM şubesinde bekletiliyor, aynı anda başka aldığım şeyler Trendyol ® kargosuyla 2 günde geldi. Sendeo kargo 1 haftadır kargomu getirmiyor, bir an önce gereğinin yapılmasını istiyorum yoksa gerekli yerlere şikayet yapacağım. Ona göre acele edin.

Gelişme
Gelişme

04 Aralık 2023 20:15

Bu ikinci şikayetim hala kargom dağıtıma çıkmamış durumda 5 gündür Kartal DM şubesinde bekletiliyor. WP'den yazdığım da dağıtıma çıkacak diyorsunuz hâlâ orta da bir şey yok aksaklıklar olabilir ama bu kadarı da fazla diğer kargo şirketlerinde bu tarz şeyler yaşamadım.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sendeo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 31 dk
Sendeo Logo
03 Aralık 2023 09:51

Merhaba, Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüz. Talebinizi aldık ve ilgileniyoruz. En kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacağız. Sevgiler, Sendeo Ekibi.

Benzer Şikayetler

3

Sendeo Ürünümü Ne Teslim Ediyor Ne De İade Ediyor

profile
Ömer
1 hafta önce
417

Sendeo kargo firması 1.5 haftadır. Ürünümü ne getiriyor ne de iade ediyor. Doğru düzgün bir şube telefonu yok iletişime geçebileceğin biri yok. Sitelerine mesaj atarsanız bir sonraki gün dönüş yapıyorlar. Öğrendiğim kadarıyla bulunduğum lokasyona sevkiyatları yokmuş arkadaşların. Diğer bütün kargo f...

Sendeo Kargo Ürünümü 10 Gündür Teslim Etmiyor

profile
Emine
4 hafta önce
310

Sendeo kargo on gündür ürünümü şubede tutuyor. 3 kere dağıtıma çıkarıp teslim etmediler en son iadeye gönderip teslim edilemedi yazacaklar. Ondan sonra aldığım bütün ürünlerim geldi bu gelmedi hala. Trendyol'a yazıyorum iletişime geçeceğiz bilmem ne diyorlar tık yok ama.

1

Sendeo Müşterimize Teslim Etmediği Ürünümüzü Kaybetti!

profile
Yasemin
22 Ocak
374

Edam eğitim danışmanlığı ve araştırmaları merkezi olarak birdirbir yayınları adıyla Trendyol platformunda satış yaptığımız ve müşterimizin sipariş verdiği, kargo kodu '8880012554898822' olan kitaplarımızı anlaşmalı olduğumuz Sendeo kargo firmasının Ataşehir şubesine ulaştırması için teslim ettik. Te...

Sendeo Kargomu 2. Kez Getirmedi

profile
Didem
19 Ocak
388

Trendyol'dan aldığım 10 kg'lık köpek maması gelmedi. Sendeo kargo ikinci kez dağıtıma çıktı ama yine gelmedi, şu anda ne yapacağımı bilmiyorum. Gerçekten acil yardıma ihtiyacım var. Sendeo kargodan acil geri dönüş bekliyorum. Paramın boşa gitmesini istemiyorum, şube çok uzakta ve maalesef oraya gide...

Nazilli Şubesi Sendeo Kargomu Getirmiyor

profile
Derya
12 Ocak
461

Kargom 4 Ocak'ta yola çıktı, bugün 13'ü ve baktığımda hala 'dağıtımda' bilgisi var. Ne şubelerinin ne de numaralarının olduğunu göremiyorum. Beklemekten çok sıkıldım. Bir işe yaramayan firma gibi görünüyorlar. Hakaret etmek istemiyorum ama mağdurum. Trendyol neden bu firmalarla iş yapıyor, anlamış d...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sendeo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 31 dk
Benzer Şikayet Yaz