Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sendeo Kargom 1 Aydır Teslim Edilmedi

profile
10 Haziran
347

Ben hayatımda bu kadar zayıf işlevsiz bir firma görmedim. Şaka mısınız 1 aydır gönderi bekliyorum kargomu bekliyorum. Benim zararımı karşılayın koc holding! Çok kötü çok net. Hala çözüm bekliyoruz üstüne mü yatıyorsunuz kargoların anlamıyorum. Köpeklerimin mamasını bekliyorum hala daha.

Sendeo Logo
10 Haziran 10:33

Merhaba, Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüz. Talebinizi aldık ve ilgileniyoruz. En kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacağız. Sevgiler, Sendeo Ekibi.

Benzer Şikayetler

Sendeo Kargomun Uzun Süredir Teslim Edilmemesi

profile
1 saat önce
-

Cepte şok dan aldığım çalışma sandalyesi 15 iş günü sonrası zorla Sendeo kargo firmasına verildi fakat firma 1 haftadır (18.09 dan beri) siparişimi teslim edilmiyor. Hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. Herhangi bir bilgide vermiyorlar. Mağdur ettiler yardımcı olmuyorlar.

Gelmeyen Kargo Sendeo Firması

profile
2 saat önce
-

Sendeo firması ayın 23ünde dağıtıma çıkarılan gönderimi 25'i akşamı 19.22 oldu. Saat hala gönderimi teslim etmedi şikayetçiyim. Mağdur edildim. Müşteri temsilcisiyle görüştüm aksilik oldu. 23ünde teslim edemedik ama 25inde kesin teslim edeceğiz dendi ama 25'i akşamı oldu hala gönderim gelmedi.

Sendeo Kargo Teslim Edilmemesi

profile
4 saat önce
-

Sendeo firması üzerinden 13 Eylül tarihinde kargom teslim alındı. 10 gün önce teslim edilmesi gereken kargom teslim edilmemekle birlikte halen daha yer bilgisi bile paylaşamıyorlar. Müşteri hizmetlerinden birkaç defa yaptığım taleplere bile bir dönüş sağlanmadı.

Sendeo Kargo Firması Siparişimi Teslim Etmiyor

profile
11 saat önce
47

Sendeo kargo firması siparişimi teslim etmiyor. Günlerdir oyalanıyorum kendim gidip teslim almak istediğimde böyle bir şeye izin verilmediğini söylüyorlar. 4 tane paketim var balım 1 tanede değil 4 tane paketim var diyecek sözüm kalmadı artık ama şunu çok kötü bir firma. Takip no:239985258743,238253...

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sendeo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 dk 26 sn
Benzer Şikayet Yaz