Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sendeo Kargo Teslim Edememe

profile
03 Haziran
245

Kargom 2 gün geçtiği halde teslim edilmiyor. Firma sebebini doğru düzgün açıklamıyor. Ne zaman teslim edeceğini de söylemiyor. Yıllardır alışveriş yaparım böyle bir şey görmedim. Hala daha net bir bilgi veren yok. Sizi arayacağız demek dışında bir şey yaptıkları da yok.

Sendeo Logo
03 Haziran 09:47

Merhaba, Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüz. Talebinizi aldık ve ilgileniyoruz. En kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacağız. Sevgiler, Sendeo Ekibi.

Benzer Şikayetler

Sendeo 14 Gündür Gelemeyen Kargo

profile
7 saat önce
243

14 gündür bodrumdan kargolanan kargom elime ulaşmadı, her seferinde aradığımda teknik ekibe bilgi verdik. Bilgi verdik deyip duruyorlar, hiçbir çözüme ulaşamadık, bir de üstüme dalga geçer gibi teslim edildi. Mesajı atıyorlar hayali teslimat yapıp kargoyu kendileri alıyor. getirmiyorlar. Bu benim ba...

Sendeo Siparişim 10 Gündür Kargo Şirketinde Duruyor

profile
8 saat önce
225

Trendyol'dan 17/09/2023 tarihinde siparişini verdiğim bir parfüm 19/09/2023 te teslimat şubesine ulaştı ve tam tamına 9 gün sadece orada durdu ve hiçbir şekilde dağıtıma çıkarılmadı. Ben bu süreçte Sendeo şirketini her gün aradım ve tüm görüşmelerimde şikayet talebi oluşturdular ama bu talep hiçbir ...

Sendeo Siparişim 10 Gündür Kargo Şirketinde Duruyor
Sendeo Siparişim 10 Gündür Kargo Şirketinde Duruyor

Sendeo Kargo Teslim Edilmemesi

profile
12 saat önce
218

231771529942 numaralı kargom halen teslim edilmedi. Karşımızda muhatap bile bulamıyoruz. Bunlar nasıl bir şirket? Bir de teslim etmedikleri kargoyu ' nasıl teslim ettik ' şeklinde memnuniyet anketi için arıyorlar. Böyle bir saçmalık ben hiçbir şirkette görmedim.

2 Destek

Sendeo Siparişin Teslim Edilememesi Hk.

profile
13 saat önce
242

Fenerium üzerinden 19 Eylül tarihinde yarattığım sipariş halen tarafıma teslim edilmedi. Sendeo kargo 7 gündür ürünü dağıtımda olarak göstermesine rağmen herhangi bir dağıtım, arama vs uygulamamaktadır. Bu konu hakkında defalarca kere kayıt açmama rağmen dönüş alamadım. Sipariş Numarası : 2053535843...

1 Destek

Sendeo Kargom Teslim Edilmiyor.

profile
13 saat önce
159

19 Eylül'de girişi olan kargom 8 gün oldu 2 kere dağıtıma çıkarıldığı yazıyor ama hala teslim edilmedi. Müşteri hizmetlerini aradım şikayet oluşturulmasına rağmen hala inatla hiçbir bilgi verilmiyor. Kargomun nerede ne halde olduğu hakkında bilgi bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sendeo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 dk 25 sn
Benzer Şikayet Yaz