Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Sendeo Kargo Şirketi 12 Gündür Gelmeyen Kargom

profile
31 Mayıs
284

Trendyol Altınyıldız'dan 19.05.2023 günü sipariş ettiğim ürün, 22.05.2023 tarihinde Sendeo isimli kargo şirketine verildi. Teslim tarihi 26.05.2023 yazmasına rağmen 10 gündür ulaşmadı. Kargo şirketinin sitesinden kontrol ettiğimde İzmir Konak şubesinde olduğu yazıyor. Kargo şirketini aradığımda ürünün nerede olduklarını bilmediklerini söylüyorlar.

Satıcı firmaya ulaşamıyorum. Trendyol ® yetkilileri ile irtibata geçtiğimde satıcı ve kargo şirketinden cevap bekliyoruz diyorlar. Sendeo firmasında görüştüğüm müşteri hizmetleri yetkilisi s** isimli bayan, yardımcı olamıyorum size, kargonuzun nerede olduğunu göremiyorum diyor. Suç duyurusunda bulunacağım ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım dediğimde istediğinizi yapın cevabını aldım. Trendyol yetkilileri, satıcı firma ve Sendeo isimli kargo şirketi 5 gündür tarafıma dönüş de yapmıyor.

Sendeo Kargo Şirketi 12 Gündür Gelmeyen Kargom
Sendeo Logo
31 Mayıs 15:26

Merhaba, Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüz. Talebinizi aldık ve ilgileniyoruz. En kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacağız. Sevgiler, Sendeo Ekibi.

Emre
31 Mayıs 15:37

3 gündür talebiniz alındı gün içerisinde size dönüş yapılacak diyorsunuz cevap verilmiyor. Kargo şirketine ait gönderi takibinde İzmir Konak şubesinde gösteriyor. Müşteri hizmetlerinde ki yetkilileriniz İzmir Konak da şubemiz yok, ürün nerede göremiyoruz diyor.

Emre
31 Mayıs 15:37

Bu kaçıncı talep alışınız fakat dönüş yapan yok.

Benzer Şikayetler

Sendeo Kargo Ürünümü Teslim Etmedi

profile
4 saat önce
156

Sendeo kargo firması ürünümü teslim etmedi fakat bana teslim etti diye bir mesaj gönderdi. Ben evde değildim, ailem evdeydi ve onlar da teslim almadığını söyledi. Madem bu ürün teslim edildi, kargo teslim kodu sorulmadı, kimlik sorulmadı. Sendeo müşteri hizmetlerini aradım, hangi şube teslim etti ve...

2 Yorum

Sendeo Kargo Teslim Etmiyor

profile
4 saat önce
-

Trendyol'dan aldığım ürün 05.09.2023 tarihinde kargolandı. 07.09.2023 tarihinde teslimat şubesine geldi. Uzun bir zaman hareketsiz kalınca kargo firması olan Sendeo 'yu aradım. Bunun üzerine 13.09.2023 tarihinde kargom teslim edildi olarak gösterildi. Fakat teslim almadım. Tekrar Sendeo kargo'yu ara...

Sendeo Kargo Firmasının Ürünü Teslim Edememesi

profile
18 saat önce
207

231995317519 takip no lu kargoyu 22.09.2023 tarihli teslim edileceği belirtilip. 23.09.2023 saat 21:00 itibariyle teslimat gerçekleşmedi. İlgili müşteri temsilcisini defalarca aramama rağmen çözüm üretemediler. Bulunduğum şehir ufak dağıtım noktanızı bana verin ben gidip alayım dememe rağmen teslima...

Sendeo 4 Gündür Teslimatım Gerçekleşmedi

profile
19 saat önce
227

Teslimatım 1 haftadır gelmiyor. 4 gündür şubeye gelmiş kargocu arkadaş arıyor, sokağınız nerede, numaranız nerede diyor. Zaten adres yazılmış ama acemi kargocu işe alıyorlar. Özensiz hizmet veriyorlar. Kimse Sendeo kargo firmasıyla çalışmasın, pişman olur.

Sendeo Pişmanlıktır Kemerburgaz DM Şubeniz

profile
1 gün önce
97

Sendeo mağduriyeti 19 Eylül'den beri Kemerburgaz DM isimli şubede bekleyen kargo için herhangi bir şekilde çözüm üretilmiyor, şikayetlerim dikkate alınmıyor, tarafıma bir geri dönüş olmuyor, fiziksel bir şube olmadığı için kendim de gidip teslim alamıyormuşum, siz beceremiyorsunuz bırakın bari ben k...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sendeo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 dk 26 sn
Benzer Şikayet Yaz