Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sendeo İstanbul'a Beklenen Kargonun Antalya'da Başkasına Teslim Edilmesi

profile
01 Haziran
295

23.05 de İstanbul Seyrantepe deki adresimize beklediğimiz kargomuz teslim edildikten sonra isim benzerliği sebebiyle bize ait ürünler olmadığı fark edildi. Kargo üzerindeki kişiye de bize ait ürünler teslim edilmiştir ( kişi Antalya'da ikamet etmektedir ) Ben ve Antalya'daki kişi ilgili yerlere gerekli başvuruları yapmamıza rağmen aradan geçen süre içerisinde ürünleri değiştirmek adına hiçbir işlem yapılmamıştır. İki tarafında ürünleri yüklü miktarda market ürünleri olması sebebiyle aciliyetle teslim edilmesi gereken ürünlerdir. Bu konuda iki aileyi de mağdur etmekle beraber konu hakkında hiçbir geri dönüş alamadık.

Sendeo Logo
01 Haziran 12:11

Merhaba, Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüz. Talebinizi aldık ve ilgileniyoruz. En kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacağız. Sevgiler, Sendeo Ekibi.

Benzer Şikayetler

Sendeo Kargomdan Haber Yok

profile
5 saat önce
-

18.09.2023 tarihinde toz deterjan sipariş verdim ve kargom tahmini teslim tarihi 25.09.2023 olarak görünüyor. 27'sine geldik Hala teslim edilmedi ve ihtiyacım var. Neredeyse herkes bu durumdan şikayetçi. Lütfen işinize biraz duyar gösterin Allah aşkına.

Sendeo Kargomdan Haber Yok

Sendeo Zamanında Teslim Edilmeyen Gönder

profile
7 saat önce
32

İyi akşamlar Sendeo kargo şirketi bugün saat 20 ye kadar teslim edeceğini kısa mesajla bildirdiği 237872134632 takip numaralı kargomu bu saat itibari ile teslim edilmedi. İletişim bilgilerine ulaşılamıyor. Çok saçma bir kargo firması.🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬 ivedilikle teslim edilmesini istiyorum

1 Destek

Sendeo Kargomu Teslim Etmiyor!

profile
9 saat önce
-

Cuma günü teslim olması gereken Kozvit.com'dan yaptığım alışverişimin kargosu salı da ulaşmadı Sendeo kargodan. Zaten oluşmuş şikayetleri görünce hata yaptığımı anladım. Geldik bulamadık yalanı da cabası. Bir de suçu bize atmaya çalışıyorlar.

Sendeo Geç Teslimat Ve İade Sorunu

profile
10 saat önce
-

Hayatımda Sendeo kadar iş disiplini olmayan bir şirket görmedim. 21/09/2023 de Beylikdüzü DM'ye gelen kargo hala teslim edilmedi ve dönüş de sağlanmadı. Ürün kargo aşamasında olduğu için iade yapamıyorum. Eğer 27/09/2023 'e kadar teslim ederseniz şikayetçi olmayacağım. Aksi takdirde bütün hukuki ha...

Sendeo Kargo Mağduriyeti Ne Zaman Bitecek

profile
10 saat önce
-

Vivensadan 14 Eylülde sipariş verdim. 15 Eylülde kargoya verildi. Teslimat 18 Eylül bugün 26 Eylül daha teslim edilmedi. Kargo şirketini aradığımda dalga geçer gibi beklemek zorundasınız. Kayıt oluşturduk size geri dönüş sağlayacaklar Detaylı bilgi istiyorum. Cevap yok kargom nerede kendim gidip Ala...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sendeo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 dk 26 sn
Benzer Şikayet Yaz