02 Mart
#11659656

Semak  Olemac Gs35C Motorlu Testere Sorunu!

01.10.2018 tarihine Olemac gs35c motorlu testere almıştım. Ürünü üç ay kullandıktan sonra dişlinin kendi kendine dönme sorunu başladı. Öncesinde de pala ve zinciri sabitlemek için sıkıştırılan vidanın lastik aksamı resmen eridi. Zincir dişlisi kendi kendine dönmeye başladı. Ürünü yetkili servisine götürdüğümde balatadan kaynaklandığını belirtti. Bir aydan fazla zaman beklememe rağmen ancak geri cevap verdiler. Yetkili servisteki arkadaş parçalar onaylandı, gönderiliyor dedi ancak daha sonra parçalar gelmedi unutulmuş tekrar onay alınacak dedi, en sonunda kullanıcı hatası diyerek onay vermediler makineye yapacağımız herhangi bir müdahale yok deyip makineyi bana teslim etti. Yapacağım işler de yarım kaldı. Garanti kapsamında olumlu veya olumsuz 20 iş gününde bildirilmesi gerekirken bu süreyi aştı. Yetkili servise başvuru yaparken de başvuru yaptığıma dair herhangi bir belge vermeyecek misin dediğimde biz böyle çalışıyoruz herhangi bir belge vermiyoruz dedi.

Halime Halime 942 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halime'nin Teşekkür Mesajı11 Mart

    Semak Makine satış sonrası hizmetleri müdürü cengiz canyiğit bey son derece ilgiliydi. Ürünü inceleyip sorunumuzu giderdiler. Yetkili serviste olan aksaklığı giderdiler. Teşekkür ederim

  • Semak Makine Temsilcisi07 Mart

    Merhaba, Web sitemizdeki iletişim kanallarından birini kullanarak iletişim bilgilerinizi göndermenizi rica ederiz. En kısa sürede sizlere konu ile ilgili bilgi vereceğiz. [email protected] Saygılarımızla, SEMAK Makina Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları