Toplam çözüm sayısı
..
Semak Makine ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Halime'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
 

Yeni karşılaştırma

ile

Semak  Olemac Gs35C Motorlu Testere Sorunu!

4096görüntüleme
Halime
Halime 02 Mart 2019 17:19
Çözüldü Çözüldü
Halime'nin Teşekkür Mesajı
“Semak Makine satış sonrası hizmetleri müdürü cengiz canyiğit bey son derece ilgiliydi. Ürünü inceleyip sorunumuzu giderdiler. Yetkili serviste olan aksaklığı giderdiler. Teşekkür ederim”

01.10.2018 tarihine Olemac gs35c motorlu testere almıştım. Ürünü üç ay kullandıktan sonra dişlinin kendi kendine dönme sorunu başladı. Öncesinde de pala ve zinciri sabitlemek için sıkıştırılan vidanın lastik aksamı resmen eridi. Zincir dişlisi kendi kendine dönmeye başladı. Ürünü yetkili servisine götürdüğümde balatadan kaynaklandığını belirtti. Bir aydan fazla zaman beklememe rağmen ancak geri cevap verdiler. Yetkili servisteki arkadaş parçalar onaylandı, gönderiliyor dedi ancak daha sonra parçalar gelmedi unutulmuş tekrar onay alınacak dedi, en sonunda kullanıcı hatası diyerek onay vermediler makineye yapacağımız herhangi bir müdahale yok deyip makineyi bana teslim etti. Yapacağım işler de yarım kaldı. Garanti kapsamında olumlu veya olumsuz 20 iş gününde bildirilmesi gerekirken bu süreyi aştı. Yetkili servise başvuru yaparken de başvuru yaptığıma dair herhangi bir belge vermeyecek misin dediğimde biz böyle çalışıyoruz herhangi bir belge vermiyoruz dedi.

Semak Makine Logo
Semak Makine07 Mart 2019 17:00

Merhaba, Web sitemizdeki iletişim kanallarından birini kullanarak iletişim bilgilerinizi göndermenizi rica ederiz. En kısa sürede sizlere konu ile ilgili bilgi vereceğiz. [email protected] Saygılarımızla, SEMAK Makina Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Halime
Halime11 Mart 2019 13:55

Semak Makine satış sonrası hizmetleri müdürü cengiz canyiğit bey son derece ilgiliydi. Ürünü inceleyip sorunumuzu giderdiler. Yetkili serviste olan aksaklığı giderdiler. Teşekkür ederim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Semak Makine ile karşılaştır  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
 

Yeni karşılaştırma

ile