07 Mart 2017 #7970185

Selway Outlet Park Arızalı Asansörleri!

Konum itibariyle, doğru bir lokasyonda bulunan bir AVM'siniz. Bunu maddi imkanlarınızı vurgulamak için özellikle belirttim. AVM olarak adlandırdım fakat bence bir AVM olmanız için öğrenecek çok şeyiniz var. Hafta sonu ailecek uğradığımız AVM'nizde bazı olumsuz durumlarla karşılaştık. İlk olarak o köprü geçişlerindeki çalışmayan, yedeği olmayan asansörler. Bunun için nasıl bir önlem almazsınız. Yürüyen merdivenler de bebek arabasıyla insanlar resmen rezil oldu. Bende bizzat bu anı tecrübe ettim. Aynı şekilde bebek arabaları için çile, her geçişte kırılan bozulan zeminle artarak devam etti. Sadece bir asansör sorunu da değil bu arada neredeyse AVM de çalışan asansör yoktu.
Köprü üzerindeki kermes alanı da çok büyük saçmalık. Yoğun olan yaya trafiğini dahada arttırmışsınız. AVM de özellikle "y" tarafını duman altında dolaşmakta ayrı bir hava katıyor. Umarım önlem alırsınız.

Barış 651 Okunma

Cevaplar

  • Selway Outlet Temsilcisi11 Ekim 2017

    Sn. Barış B., Değerli vaktinizi ayırarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz konulara ilişkin hassasiyetin, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına, teknik ve idari tüm çabaların gösterildiğini belirtmek isteriz. Haklısınız konumumuz ve açık hava bir hizmet tesisi olmamızın avantajları oldukça fazla, ancak bununla birlikte zorlukları da mevcut. Özellikle hafta sonları gibi, yoğunluğun en üst seviyede olduğu durumlarda, hava koşullarının da negatif etkisi olduğunda kullanılan baca sisteminin kuvvetine rağmen köfte kokusu yaşanabilmektedir. Konuyla ilgili olarak mağazamızın yetkilileriyle görüşülerek bu tip hoşnutsuzlukların yaşanmaması adına tekrar uyarı yapılacaktır. Köprülerimizde kısa bir dönem faaliyet gösteren Yöresel Pazar etkinliği ve benzer diğer stand çalışmaları için Yeme İçme Katı özel olarak düzenlenerek, yakında hizmete sunulacaktır. Bu şekilde belirttiğiniz nitelikte sıkıntıların da önüne geçilecektir. Asansörlerle alakalı yaşadığınız talihsiz sıkıntı için özür dileriz. Konuyla ilgili, teknik ekibimiz de hizmet aldığımız firmalar da düzenli bir program ile işlerliği sağlamaktadır. Belirttiğiniz tarihten bugüne benzer başka sıkıntı yaşanmamıştır. AVM Yönetimi olarak, sikayetvar.com üzerinden gelen geri dönüşlere hafta içi 09:00-18:00 arasında cevap verebilmekteyiz. Bizlere daha hızlı ulaşabilmek veri geri dönüş alabilmek adına; facebook.com/selwayoutlet/ üzerinden mesaj göndererek veya 0.232.259 1 259 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Selway Outlet AVM Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön