08 Ocak 2015

Sektörel Haber Merkezi Yanlış Bilgilendirme Yapıyor

Sektörel Haber Merkezinden aranıp bize çekim yapılacağını, bu çekimin ulusal kanallarda yayınlanacağını, 15 güne kadar yayınınızın yapılacağını, daha sonrada CD'sinin bize verileceğini, bu işlemlerin ücretsiz olup sadece RTÜK bedeli olan 200 TL'nin alınacağını söyleyip bunların gerçekten böyle olduğu söylendi.

Ne 200 TL kalır nede TV'ye doğru düzgün çıkabiliyoruz. Kesinlikle bizi konuşturup 3 dakikası 200 TL'deyip size fazladan video çektirip her dakika için 200 TL ekstra para istiyorlar. Yayınlanacak dediler benim 1 ay oldu sadece TNT TV diye internette yayımlandı. O kadar daha da haber yok, doğru düzgün ilgi yok, para iadesi de yapmıyorlar memnun olmadığım söylesem bile.

Eyüp 4.985 Okunma

Cevaplar

  • Sektörel Haber Merkezi Temsilcisi14 Nisan 2015

    Eyüp Bey; Öncelikle Sektörel Haber Merkezi ne göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Videonuz 20 nisan 2015 - 27-nisan 2015 tarihleri arasında BRT TV ve Business Channel Turk Te aynı anda yayınlanacaktır. Tarafınıza saat ve kesin tarih bilgisi verilecektir. Şirketimize 0 212 296 86 86 PBX telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Sektörel Haber Merkezi Temsilcisi09 Nisan 2015

    Eyüp Bey Merhaba Yayınız TNT Tv interaktif de yayınlanmış fakat çekimlerdeki aksaklıklar neticesiyle onay beklemek zorunda kalmıştır. şikayetiniz değerlendirmeye alınıp en kısa süre içerisinde yayınlanacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön