Sektörel Haber Merkezi Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

Eyüp K. |

Sektörel Haber Merkezinden aranıp bize çekim yapılacağını, bu çekimin ulusal kanallarda yayınlanacağını, 15 güne kadar yayınınızın yapılacağını, daha sonrada CD'sinin bize verileceğini, bu işlemlerin ücretsiz olup sadece RTÜK bedeli olan 200 TL'nin alınacağını söyleyip bunların gerçekten böyle olduğu söylendi.

Ne 200 TL kalır nede TV'ye doğru düzgün çıkabiliyoruz. Kesinlikle bizi konuşturup 3 dakikası 200 TL'deyip size fazladan video çektirip her dakika için 200 TL ekstra para istiyorlar. Yayınlanacak dediler benim 1 ay oldu sadece TNT TV diye internette yayımlandı. O kadar daha da haber yok, doğru düzgün ilgi yok, para iadesi de yapmıyorlar memnun olmadığım söylesem bile.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Nisan
  11:57

  Eyüp Bey;

  Öncelikle Sektörel Haber Merkezi ne göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Videonuz 20 nisan 2015 - 27-nisan 2015 tarihleri arasında BRT TV ve Business Channel Turk Te aynı anda yayınlanacaktır. Tarafınıza saat ve kesin tarih bilgisi verilecektir. Şirketimize 0 212 296 86 86 PBX telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • 09 Nisan
  18:48

  Eyüp Bey Merhaba

  Yayınız TNT Tv interaktif de yayınlanmış fakat çekimlerdeki aksaklıklar neticesiyle onay beklemek zorunda kalmıştır. şikayetiniz değerlendirmeye alınıp en kısa süre içerisinde yayınlanacaktır.