Şekerpınar Şikayetleri

(28 şikayet)
Domino's Pizza

Domino's Şekerpınar şubesi tarafından 12:19'da verilen sipariş 13:30'da elimize ulaşmıştır ne zaman ulaşacağı konusunda bilgi istememize rağmen doğru düzgün cevap bile vermediler.

29 Kasım

Özgür'nin Teşekkür Mesajı

İki gün randevu oluşturup gelinmedi fakat daha sonra çağrı merkezinizden şikayetimi dinleyen ve yardımcı olan ve kargomun elime ulaşmasını sağlayan temsilcinize çok teşekkür ederim yalnız bana hiç yardımcı olmayan telefonlara bile cevap vermeyen Şekerpınar Şubeniz marka imajınızı zedelemektedir. Yaşanan olumsuzluklara rağmen yine de teşekkür ederim.
24 Kasım

Cihan'ın Teşekkür Mesajı

Murat bey beni aradı konuyla ilgili teşekkürler
23 Kasım
Kuryenet

Kuryenet Passolig kartımı Şekerpınar şubesinden 17/11/2017'den beri göndermemiştir. Üstelik gelmedikleri gibi "geldik yerinde bulamadık" diye yalan bir beyanatta bulunmuştur.

21 Kasım
Yurtiçi Kargo

Dün Yurtiçi Kargo Şekerpınar şubesinden 2 adet kargomun teslim edilmesi gerekiyordu. Yeni başlayan ismini vermek istemeyen çalışana tek bir kargo aldığımı söyledim, teslimat formunu getirmeden iş yapan arkadaş …

25 Ekim

Vedat'ın Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkür ederim
ikinciyeni.com

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

24 Ekim
Kuryenet

Garanti Bankası'ndan 04/10/2017 tarihinde Kuryenet Şekerpınar şubesine gönderilen kredi kartımı bugün 10.10.2017 olduğu halde halen teslim alabilmiş değilim.

10 Ekim
Aras Kargo

Ürünlerim bana getirilmeden firmaya iade edilmiş ve bir haftadır Orhanlı ve Şekerpınar şubelerine ulaşamıyorum, cevap vermiyorlar.

10 Ekim
Aras Kargo

25.09.2017 tarihinde Aras Kargo Etimesgut şubesinden Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama'ya kargo gönderdim daha kargo yerine ulaşmamış 15 gün oldu aradığımda Orhanlı kurumsal şubede kalmış dendi Orhanlı'yı aradığı…

09 Ekim
Aras Kargo

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

06 Ekim

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön