Şekerbank Ücret Şikayetleri

(69 şikayet)
Şekerbank

Müşterisi olduğum Şekerbank hesabımı açtığım şube haricinde bir şubesinden işlem yapmak istediğimde benden diğer bankaların ATM’lerini kullandığımdan ve hatta yurt dışında işlem yaptığımda istenen masraftan da …

12 Haziran
Şekerbank

Şekerbank çağrı merkezini yaklaşık yarım saat önce aramama rağmen muhatap kimseyi bulamıyorum KMH taakkuk ücreti kesimiyle ilgili soru sormak istedim ama maalesef 23 dakika telefon başında bekletildim, eğer tel…

08 Haziran
Şekerbank

2018 Nisan dönemini ekstreme 83,81 TL üyelik yenileme ücreti ve 4,19 TL BSMV adı altında tarafıma toplam 88,00 TL ek ücret yansıtılmış. Bu ücretlerin tamamının iadesini talep ediyorum.

07 Haziran
17 Mayıs
Şekerbank

Şekerbank kredi kartı kullanıyorum her ay 50 ₺ ve üzeri yok alışveriş faizi yok bilmem ne faizi! Yazıklar olsun müşteri hizmetlerini arıyorum adam akıllı bir muhatap yok karşınızda!

13 Mayıs
Şekerbank

Hiç istemediğim halde bana ekstra ek kart verdiler. Sonrasında sürekli para kesip, beni haksız yere ücret istediler. Kapattım hala ekstre yolluyorlar. Bu banka değil!

24 Nisan
Şekerbank

Eşime ait iptal edilen kredi kartına istenen yıllık kart ücreti Şikayetvar sayesinde iptal edildi. Fakat şimdi de bu ücretin faizi isteniyor. Bu nasıl bir banka? Anlayamadım.

21 Nisan
Şekerbank

Şekerbank'a ait olan Hasat Kartımın bilgim ve isteğim dışında otomatik olarak yapılmış olan sigortası ile kart kullanım ücretinden şikayetçiyim ve iptalini istiyorum.

19 Nisan
Şekerbank

Şekerbank'tan almış olduğum hasat karttan yıllık kart ücreti ve sigorta ücretinin iptalini istiyorum gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

17 Nisan
Şekerbank

09 Nisan 2018 Pazartesi günü Şekerbank Maltepe şubesinden ehliyet harç ücreti yatırdım, çalışanın ücretleri ters yatırdığı için mağdur oldum. Bir sorumlu bulamıyorum, şube vergi dairesine git makbuzu boz paranı…

11 Nisan

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön