28 Haziran 2016

Şekerbank Teknik Teknik Sorunlar İle Haksız Faiz Alınması!

Her ay internetten kredi kartı borcumu öderim. Bu ay sim kartımı 4.5G ile değiştirdiğimden internet şubesine giremedim. Yeni sim kartımı defalarca internet üzerinden onaylamaya çalıştım. Ancak 'sistem şu an da teknik bir hata var sonra tekrar deneyiniz' diye beni günlerce oyaladı. Sonra çağrı merkezini arayarak kredi kartı borcumu ödemek istem. Telefonuma sim kart onayı için şifre göndermeye çalıştılar ama Şekerbank-Turkcell arasındaki bir teknik sorundan telefonuma şifre gelmedi.


Sistemde sabit telefonum kayıtlı olmadığından bir türlü sim kart onayını yapamadım. Kredi kartı son ödeme tarihim geçti, faiz bindi. Şubeye gitmem istendi. İkamet ettiğim yere en yakın şube 70-80 km uzaklıkta, dolayısı ile şubeye gitmem çok zor ve masraflı. Kredi kartı iptalini talep ettim.

Türker 159 Okunma

Cevaplar

  • Türker10 Ağustos 2016

    Şikayetim konusunda hiçbir yardımda bulunulmamıştır. Beni kendi hatalarından dolayı 200 kilometre yol yapmaya zorlamışlardır. Kendim Şekerbank ile olan ilişiğimi kestim. Bütün aile birey, akraba ve yakın arkadaşlarımdan da şekerbank ile olan ilişiklerini kesmelerini rica ettim. Halihazırda pek çok akrabam ve arkadaşım isteğim üzere kendi ilişkilerini de kestiler sağ olsunlar.

  • Şekerbank Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön