20 Ekim 2017
Yorum Yap
#9711886

Şekerbank Tarafından Rızam ve Bilgim Olmadan Borçlandırıldım!

Yıllar evvel kullanmadığım Şekerbank hesabımın kapatılması için Gaziantep Nizip şubesine başvurdum. Ancak hesabın pasif durumda olduğu söylenip kapatmamam rica edildi. 4 ekim'de SMS yoluyla, bilgim ve rızam olmadan söz konusu ‘sözde’ pasif hesabımda tanımlanan bir hizmet nedeniyle 299 TL borç olduğu bilgisini ilettiler. Şubeyi aradığımda bir hata olduğu ve düzeltileceği, merak etmemem gerektiği söylendi. Bugünden sonra gelen mesajlar nedeniyle şubeyi birkaç kez daha aradım, muhtemelen kısa zamanda düzeltileceği bilgisini aldım. En son bugün itibariyle yeniden borç bilgisi mesajı alınca yeniden aradım, itiraz yazısının genel müdürlükçe reddedildiği bilgisi verildi, yeniden itiraz yazıldı ama bu kez mesajla uygun görülmediği bilgisini aldım. Çare Hakem Heyetine başvurmakmış. Rızam alınmadan, bilgime sunulmadan cebren borçlandırılmış oldum! Ve bir sürü formalite ile uğraşmam gerekiyor!

Nurgün Nurgün 1.264 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Nurgün20 Kasım 2017

  Şekerbank hakkındaki şikayetleri Facebook hesabından siliyor! Bu kadar çok insana kafasına göre borç tanımlarken kızarmayan yüzleri anlaşılan olumsuz yorumlar söz konusu olunca kızarıyor ki ne yeni yorum yapmaya izin veriyor şu an Facebook hesabı ne de eski yorumlarımı görebiliyorum. Yaptığınız kafanıza göre kesintilerde hiçbir yanlışınız yoksa neden yorumlardan korkuyorsunuz ki!

 • Nurgün23 Ekim 2017

  Bana verilen cevap şu: 5 senedir kullanmadığınız ve pasif olduğu bilgisini şubenin verdiği hesabınıza kafamıza göre -Bilgi vermek, rıza almak olmaksızın- hizmet tanımlarız ve durumu düzeltmek için de bir şey yapmayız. Borçlusunuz işte! Buyurun Hakem Heyetine! Vallahi bravo!

 • Şekerbank Temsilcisi23 Ekim 2017

  Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

 • Şekerbank Temsilcisi23 Ekim 2017

  Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

 • Şekerbank Temsilcisi23 Ekim 2017

  Değerli Müşterimiz, Bankamıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz, detaylı incelenmek üzere kayıtlarımıza alınmış olup, değerlendirme sonucuna ilişkin en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü talep, şikayet ve önerinizi 0850 222 78 78 numaralı Çağrı Merkezimiz’den, şubelerimiz aracılığıyla veya www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/iletisimformu adresinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları