06 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10751381

Şekerbank Kredi Kartı İptali Sonrası Gelen Takip!

Üniversite yıllarında Şekerbank kredi kartı kullanmaya başladım. Daha sonra bütün borcunu sıfırladım kartı kapatmadım. Banka internet faturamı otomatik olarak kredi kartımdan çekmiş ve bu borcu bana tebliğ etmemiştir.


Daha sonrası tahmin ettiğiniz üzere takibe alınmışım. 120 TL için insan takibe sokar mı kendisini? Bu yanlışlığın bir an önce düzeltilmesini istiyorum. Bu arada 120 TL borcu da başka bankadan kredi çekerken öğrendim hemen gittim ödedim.

Cihan Cihan 1.048 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Cihan12 Ağustos 2018

    Aradılar araştırıp döneceklerini söylediler. Hala dönecekler... Çok yoğunlar. Normalde borcun olunca 1 gün sonra ararlar beni aramadılar sicilim kirlendi. Şikayet ettim kaç gün oldu arayacağız dediler hala arayacaklar. Borçlanıp arkana bakmayacaksın arayan soran yok. Sorumluluk yok. Atm leri bile yok borç yatıracak atm bulamazsınız uzak durun. Perişan olursunuz. Lanet edersiniz. Bknz : benn

  • Şekerbank Temsilcisi07 Ağustos 2018

    Müşterimiz konuyla ilgili bilgi verilmesi amacıyla aranmış ancak kendilerine ulaşılamamıştır. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

  • Şekerbank Temsilcisi06 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Bankamıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz, detaylı incelenmek üzere kayıtlarımıza alınmış olup, değerlendirme sonucuna ilişkin en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü talep, şikayet ve önerinizi 0850 222 78 78 numaralı Çağrı Merkezimiz’den, şubelerimiz aracılığıyla veya www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/iletisimformu adresinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler