30 Ocak 2014 #2265994

Şekerbank İnternet Çağında Şifre Blokesini 2 Günde Çözemedi

Şekerbank kurumsal müşterisiyim. Şifremi yanlış hatırladığımdan bloke konuldu. Konuyu banka yetkilileri dahil ilettim. İkinci gün ve blokajı çözüp destek sağlayamadılar. İnternet ve hız çağında hala kaplumbağa hızında ilerliyorlar.

İhsan 119 Okunma

Cevaplar

 • İhsan05 Şubat 2014

  Kurye şirketinizi bir defa daha gözden geçiriniz. Çünki teslimatlarınız belirli bir program çerçevesinde az gelirse bekletilip dağıtımı yapılıyor. Öğrendiğim kadarıyla, mesala benim ev ve iş adresim için haftada bir defa dağıtıma çıkıyorlarmış. Birazcık uzun bir süre, bir şifre teslimatı için olması gerekenden uzun bir süre.

 • Şekerbank Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

 • İhsan04 Şubat 2014

  Şİfremiz bu öğlen itibariyle teslim alındı. Lakin hesabımız blokelenmiş, şube ile konuştum mail atılması gerekiyor mail attık diyorlar. Allah rızası için biraz hızlı işlem. Bir haftada kapanan kullanımı açamıyoruz. Şikayet üstüne şikayet yazıyoruz ama hala çözüm yok.

 • İhsan03 Şubat 2014

  Beni arayan Leyla hanıma ve şubedeki çalışanlara defalarca geç teslim edildiğini, hafta sonu teslimatın ancak eve olabileceğini, hafta içi çalıştığımızı ve şirketimizde olacağımızı iletmemize rağmen yine başardınız sizi tebrik ediyorum. Ben işteyim ve teslimat ev adresime yönlendirilmiş. Sabah erken saatte uyarmama rağmen ancak bir gün sonrasına teslim edilebileceği bilgisi veriliyor. Becerikliliğinizden dolayı sizi kutluyorum. 2014 yılında eğitimli insanlar olarak dikkatinizi esirgediğiniz için size teşekkür ediyorum. Hep böyle devam edin müşterileri fıtık etme yolunda daha çok başarılı olacak ve takdirler toplayacaksınız Şekerbank'ın değerli çalışanları.

 • İhsan03 Şubat 2014

  Kartım yine iş adresim yerine ev adresime yönlendirilmiş ve bu gün yine teslim olamayacak gözüküyor. Pes yani sizlerin yapacağı iş ancak bu kadar olabilir. Bir şifre teslimi için neredeyse bir hafta süre geçiyor. Sizde standart namına hiç bir şey yok. İş adresine teslim edileceği belli, daha önce aynı sorun yaşanmış oda belli. Adresi kim yanlış veriyorsa o bu işlemle ilgili gereğini yapacak. Defalarca arayıp sorun çözmeyecekseniz aramayın o zaman kardeşim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön