04 Ağustos 2017 #9060713

Şekerbank 'ı Esefle Kınıyorum

İşten ayrıldığım için bir süre ödemelerini geciktirmiş olduğum Şekerbank, 4 gün önce şubeye haber verdiğim halde, üstelik son iki gündür ödeme yaptığım halde bugün benim dosyamı saygısız bir avukata vermişler. Beni arayıp tehdit ediyor. Yazıklar olsun böyle bankacılık anlayışına. Şekerbank'ı esefle kınıyorum.

Mehmet 580 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet14 Ağustos 2017

  Bugün oldu hâlâ detaylı inceleme yapılıp tarafıma dönüş yapılmadı. Şube sayısı çokaz olduğu için kendim gidip sorgulama yapma imkanı bulamıyorum. Evime haciz gelecek olduğu bildiren iki tane evrak geldi. Yaptığım ödemeler görünmüyor. Borcum Şekerbanka, borcuma istinaden yatırdığım para Şekerbankda, dosya abukatta. Bu ne saçma bir çalışma anlayışı, nasıl saçma bir sistem. Paramı hesapta bloke etmişler, ama avukat para bekliyor.?!

 • Şekerbank Temsilcisi08 Ağustos 2017

  Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

 • Mehmet08 Ağustos 2017

  Ben 250 TL hesabıma, 100 TL kartıma yatırdım. Onlar ne olacak, hesaba değil avukata yatacaktı paralar diyorlar. Dosya avukatta kaldığı sürece ödeme yapmayacağım. İcraya verilsin. İcra memuruyla gelinsin kapıma, 200 - 300 TL verip ellerine geri yollarım.

 • Şekerbank Temsilcisi07 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz, Bankamıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz, detaylı incelenmek üzere kayıtlarımıza alınmış olup, değerlendirme sonucuna ilişkin en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü talep, şikayet ve önerinizi 0850 222 78 78 numaralı Çağrı Merkezimiz’den, şubelerimiz aracılığıyla veya www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/iletisimformu adresinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön