09 Nisan 2013 #1731694

Şekerbank Hesap İşletim Ücreti Yeni Adı Operasyon Ücreti!

Şekerbanktan kredi kullandım, hesabımdan hesap işletim ücreti alınmaması için bir faturaya otomatik ödeme talimatı vermemi istediler bende telefon faturamı vererek otomatik ödeme talimatı verdim. Otomatik ödeme talimatım bulunmasına rağmen hesabımdan 15+15 olmak üzere 30 TL operasyon ücreti adı altında kesinti yapılmıştır. Ücretin iadesi için mesaj gönderdim ama henüz bir iade söz konusu değil. Anlaşılan o ki hesap işletim ücretinin adı olmuş operasyon ücreti.

Yenal 66 Okunma

Cevaplar

  • Şekerbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Şekerbank T.A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

  • Yenal18 Nisan 2013

    Şekerbank müşteri hizmetleri tarafından geri dönüş oldu ama çözüme yönelik değil tabiki, " biz buradan bir şey yapamıyoruz lütfen bağlı bulunduğunuz şubeyle görüşün " bende şubeyi aradım ücret iadesi yapamıyacaklarını bankada tanımlı en az 6 hizmetten yararlanıyor olmalıymışım ve de aktif olarak her ay bu hizmetleri kullanmalıymışım gibi saçma sapan bir şeyler söylediler. Bankaların gelişi güzel hesaplarımızı tırtıklamasından bıktık artık buna birileri dur desin ne olur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön