22 Ocak 2014 #2250667

Şekerbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

2012 yılında görev yaptığım bir firma tarafından zorunlu olarak açılan maaş hesabım neticesinde Şekerbank ile çalışmaya başlamış oldum. Ancak şirketten ayrıldıktan sonra kullanılmayan hesabım ile ilgili olarak 2013 yılı içerisinde 4 adet 25'er liralık hesap işletim ücreti yansıttılar. En sonuncusuna kadar hepsini ödedim. Ancak 2013 yılı sonunda tekrar 25 lira hesap işletim ücreti yansıtarak hesabımı eksi bakiyeye geçirdiler.


Beni arayan müşteri temsilcisi borcunuz var ne zaman ödeyeceksiniz tarih verin dedi. Ben de borcum olduğundan haberim olmadığını hesabımı inceleyip gerekirse şubeden ödeme yapabileceğimi belirttim. Bu işlemin iptalini ve haksız ödediğim paraların iadesini istiyorum.

Okan 68 Okunma

Cevaplar

  • Okan25 Mart 2014

    Genel müdürlükten arayarak bu işlemin geri döndürülemez olduğunu belirttiler. Ben de bunun üzerine şubemi aradım ve bireysel müşteri temsilcime bu parayı ödemeyeceğimi söyledim. bunun üzerine bir takım formaliteleri aşarak işlemimi iptal ettiler. Tabiki şube personeli ile olan diyalogumun etkisi oldu bu çözümde. Yoksa Genel Müdürlük olarak çözüm sağlayamadılar.

  • Şekerbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz şikayetine istinaden aranarak kendilerine konuyla ilgili gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Şekerbank T.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön